Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Понеділок, 28 листопада 2016 13:14

Каталог рішень 9-ї сесії Нікопольської міської ради VІІ скликання від 24 червня 2016 року

 1. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в м. Нікополь для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 2. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в м. Нікополь для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 3. Про надання дозволу Приватному Підприємству «Кипарис –Н» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду на вул.Патріотів України, 173/3 (вул.К.Лібкнехта) за фактичним розміщенням нежитлових будівель
 4. Про надання дозволу громадянину Зуєву Валерію Миколайовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду на вул.Перемоги, буд.34 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 5. Про надання дозволу фізичній особі-підприємцю Пустовій Ользі Миколаївні на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. 50 років НЗФ (Краснодонська), 2-б за фактичним розміщенням нежитлової будівлі кафе
 6. Про надання дозволу фізичній особі-підприємцю Пустовій Ользі Миколаївні на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. 50 років НЗФ (Краснодонська), 2-б за фактичним розміщенням нежитлової будівлі магазину продовольчих товарів
 7. Про надання дозволу громадянину Токарю Сергію Івановичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул.Електрометалургів, 35-а за фактичним розміщенням магазину
 8. Про надання дозволу Публічному акціонерному товариству «Дніпропетровськ-Авто» на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул.Некрасова, 11-а за фактичним розміщенням будівель та споруд
 9. Про передачу у власність громадянину Гнатенку Сергію Григоровичу земельної ділянки на території мікрорайону «Трубник-2» діл. №587 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 10. Про передачу у власність громадянину Головку Петру Анатолійовичу земельної ділянки на території мікрорайону «Трубник-2» діл. №562 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 11. Про передачу у власність громадянину Дольнику Юрію Олександровичу земельної ділянки на території мікрорайону «Трубник-2» діл. №525 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 12. Про передачу у власність громадянину Несену Вадиму Вікторовичу земельної ділянки на території мікрорайону «Трубник-2» діл. №533 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 13. Про передачу у власність громадянину Широкому Олегу Володимировичу земельної ділянки на території мікрорайону «Трубник-2» діл. №601 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 14. Про передачу у власність громадянину Ільїну Василю Анатолійовичу земельної ділянки на вул.Лапинська, буд.377 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 15. Про надання Товариству з обмеженою відповідальністю «НЬЮ-ТЕК СТРАТЕГІЯ» в оренду земельної ділянки на вул.Соборна, 2/а (вул.Альпова) за фактичним розміщенням будівлі слюсарної майстерні з електрощитовою та будівлі гаражів
 16. Про надання Приватному підприємству Фірмі «ЕТНА» в оренду земельної ділянки на пр.Трубників, буд.12/1 за фактичним розміщенням нежитлової будівлі
 17. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 26.04.2013 №7-30/VІ «Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в м.Нікополь для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)»
 18. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 31.03.2016 №1-6/VІІ «Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в м.Нікополь для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)»
 19. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 29.01.2016 №10-4/VІІ «Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в м.Нікополь для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)»
 20. Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки, укладеного між Нікопольською міською радою та фізичною особою-підприємцем Рудик Оксаною Дмитрівною
 21. Про внесення доповнень до заходів Програми соціального захисту населення м. Нікополя на 2016 – 2018 роки «ТУРБОТА»,затвердженої рішенням міської ради від 25.12.2015 року №6-2/VII.
 22. Про затвердження в новій редакції положення про управління праці та соціального захисту населення Нікопольської міської ради та положення про відділ соціального захисту населення у складі управління праці та соціального захисту населення Нікопольської міської ради.
 23.  Про внесення змін та доповнень до Стратегічного плану сталого розвитку м. Нікополя до 2020 року, затвердженого рішенням міської ради від 29.10.2010 №1-51/V.
 24.  Про затвердження міської цільової Програми впровадження багатоцільової системи відео нагляду у місті Нікополі на 2016-2018 роки «Прозоре місто».
 25. Про затвердження змін та доповнень до Програми розвитку житлово-комунального господарства м. Нікополя на 2016 рік.
 26. Про затвердження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води для КП «Нікопольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Нікопольської міської ради.
 27. Про списання багатоквартирних будинків з балансу.
 28. Про надання дозволу виконавчому комітету Нікопольської міської ради укласти з Нікопольським управлінням по експлуатації газового господарства ПАТ «Дніпропетровськгаз» договір на господарське відання складовими газорозподільної системи.
 29. Про надання дозволу комунальному підприємству «Нікопольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Нікопольської міської ради на продаж основних засобів.
 30. Про включення до переліку на приватизацію та визначення способу приватизації об’єкта комунальної власності.
 31. Про участь проекту «Відеоінформаційна система «Нікополь – прозоре місто» в обласному конкурсі проектів і програм розвитку місцевого самоврядування.
 32. Про рекомендацію на навчання до Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України міського голови.
 33. Про затвердження плану роботи Нікопольської міської ради на друге півріччя 2016 року.
 34. Про надання одноразової грошової допомоги соціально незахищеним громадянам міста.
 35. Про внесення змін до рішення міської ради від 25 грудня 2015 року № 18-2/ VІІ «Про бюджет міста на 2016 рік».
Read 261 times

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00