6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

 1. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 2. Про надання дозволу громадянці Долинній Євгенії Володимирівні (1/2 ч.), громадянину Євтихову Леоніду Володимировичу (1/2 ч.) на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Славгородській, буд. 14 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 3. Про надання дозволу громадянину Фатєєву Михайлу Гавриловичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Терській, біля буд. 2 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 4. Про надання дозволу громадянину Лещенку Юрію Миколайовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Новгородській, 17-б у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 5. Про надання дозволу громадянину Мельникову Дмитру Олеговичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Новгородській, біля буд. 17А у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 6. Про надання дозволу громадянину Ласкавюку Роману Анатолійовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність на території м-ну «Трубник-2» діл. № 760 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 7. Про надання дозволу громадянину Панасенку Василю Васильовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність на території м-ну «Трубник-2» діл. № 773 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 8. Про надання дозволу громадянину Деревязі Юрію Миколайовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва на вул. Ціолковського, буд. 9 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 9. Про надання дозволу громадянину Мороз Володимиру Васильовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність у м.Нікополі Дніпропетровської області у садівничому товаристві «Дружба», ділянка № 212 для індивідуального садівництва.
 10. Про надання дозволу громадянці Воловик Людмилі Миколаївні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду на вул. Електрометалургів, в р-ні буд. № 30 у м. Нікополі Дніпропетровської області для встановлення металевого гаражу.
 11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Книжуку Андрію Васильовичу земельної ділянки на вул. Окській, буд. 25 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Зубковській Ганні Вікторівні (34/76 ч.), громадянці Павлюк Наталі Василівні (21/38 ч.) земельної ділянки на вул. Гагаріна, буд. 119а у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Когутич Надії Вольдемарівні земельної ділянки на вул. Електрометалургів, буд. 160 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянину Сумінському Віктору Юрійовичу земельної ділянки на вул. Чумацькій, буд. 144 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власністьгромадянинуМальованомуАнатоліюІвановичуземельноїділянки на вул. Івана Підкови, буд. 22а у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 16. Про затвердження технічної документації iз землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Корноуховій Валентині Тимофіївні земельної ділянки на вул. Багратіона, буд. 3 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянину Круглику Віктору Яковичу земельної ділянки на вул. Багратіона, буд. 5 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянину Гаргіну Станіславу Миколайовичу земельної ділянки на вул. Окській, буд. 24 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 2. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянину Кучмі Юрію Петровичу земельної ділянки на вул. Свято-Андріївській, буд. 67 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Куликовій Ганні Дмитрівні (3/4 ч.),  громадянці Скрипник Світлані Олексіївні (1/4 ч.) земельної ділянки на вул. Козацькій, буд. 23 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянину Тарасенку Володимиру Івановичу земельної ділянки на вул. Рижикова, буд. 60 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 5. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянці Науменко Галині Володимирівні земельної ділянки на вул. Слов’янській, буд. 28 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Науменку Олександру Сергійовичу земельної ділянки на вул. Слов’янській, буд. 26 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянці Єлинській Валентині Василівні земельної ділянки на вул. Приморській, буд. 41 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Стасюку Дмитру Якимовичу земельної ділянки на вул. Алтайській, буд. 7 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) .
 9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Пасошникову Петру Сергійовичу земельної ділянки на вул. І. Сірка, буд. 21/3 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Устименку Івану Юрійовичу земельної ділянки на вул. Можайського, буд. 101 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 2. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянину Федотову Олександру Валентиновичу земельної ділянки на вул. Приморській, буд. 7 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 3. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянину Деревязі Юрію Миколайовичу земельної ділянки на вул. Ціолковського, буд. 9 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Журенко Вірі Яківні (13/27 ч.), громадянину Захарченку Андрію Степановичу (14/27 ч.) земельної ділянки на вул. Пилипа Орлика, буд. 37 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 5. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянину Семенову Сергію Юрійовичу земельної ділянки на вул. Некрасова у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянці Стрєльцовій Тетяні Володимирівні земельної ділянки на території м-ну «Трубник-2» пров. Калиновий, діл. 391 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянину Тарасенку Володимиру Івановичу земельної ділянки на вул. Рижикова, буд. 60 у м. Нікополі Дніпропетровської області для індивідуального садівництва.
 8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянину Корсунському Сергію Володимировичу земельної ділянки в Автогаражному кооперативі «Дружба», гараж № 218 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва індивідуальних гаражів.
 9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність громадянину Корсунському Володимиру Юхимовичу земельної ділянки в Автогаражному кооперативі «Дружба», гараж № 207 у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва індивідуальних гаражів.
 10. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 22.06.2018 № 68-37/VІІ «Про надання дозволу Комунальному підприємству «Центр соціальної торгівлі» Нікопольської міської ради на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування у м. Нікополі Дніпропетровської області».
 11. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 30.04.2021 № 52-7/VІІІ «Про надання дозволу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПРЕСТИЖ» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду зі зміною цільового призначення на вул. Лісовій, 7а у м. Нікополі Дніпропетровської області».
 12. Про надання дозволу ДОЧІРНЬОМУ ПІДПРИЄМСТВУ НІКОПОЛЬСЬКОЇ РАЙСПОЖИВСПІЛКИ «ХАРЧОКОМБІНАТ» на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Чалого, 135 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 13. Про надання дозволу громадянці Дзигун Юлії Борисівні (1/2 ч.), громадянці Ничипорук Анастасії Олександрівні (1/2 ч.) на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за фактичним розміщенням будівлі складу для зберігання тари на вул. Героїв Чорнобиля, 106 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 1. Про надання дозволу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПЕРЛИНА ПОЛАРС» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за фактичним розміщенням нежитлових будівель на вул. Івана Богуна, 6 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 2. Про надання дозволу Виконавчому комітету Нікопольської міської ради на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється на вул. Першотравневій у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 3. Про надання дозволу «ПІДПРИЄМСТВУ ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН «НІКОПОЛЬСЬКЕ УЧБОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО УКРАЇНСЬКОГО ТОВАРИСТВА СЛІПИХ» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення на вул. Приморській, 1 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 4. Про надання дозволу громадянину Бєлякіну Олександру Анатолійовичу (1/2 ч.), громадянці Веретельник Олені Василівні (1/2 ч.) на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду зі зміною цільового призначення на вул. Шевченка, 203а/1 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 5. Про надання дозволу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНА КОМПАНІЯ ДНІПРО» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду зі зміною цільового призначення на вул. Шульгіна, 2 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 6. Про припинення КОМУНАЛЬНОМУ НЕКОМЕРЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «НІКОПОЛЬСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» права постійного користування земельною ділянкою на просп. Трубників, 56/2 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 7. Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «НІКОПОЛЬСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 4» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» в постійне користування земельної ділянки на просп. Трубників, 56/2 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 8. Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «НІКОПОЛЬСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 4» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» в постійне користування земельної ділянки на вул. 50 років НЗФ, 2-а у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 9. Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «НІКОПОЛЬСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 4» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» в постійне користування земельної ділянки на просп. Трубників, 50 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 10. Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «НІКОПОЛЬСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 4» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» в постійне користування земельної ділянки на вул. Микитина, 24 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «МІСЬКА ЖИТЛОВО-ТЕХНІЧНА ІНСПЕКЦІЯ» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за фактичним розміщенням нежитлової будівлі ТРП «Трубник» інв.№003023 на вул. Соборній, 3 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання Комунальному підприємству «Центр соціальної торгівлі» Нікопольської міської ради в постійне користування земельної ділянки на вул. Електрометалургів, (район КДНЗ №4) у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення та надання в постійне користування Виконавчому комітету Нікопольської міської ради за фактичним розміщенням нежитлової будівлі на просп. Трубників, 87-а у м. Нікополі Дніпропетровської області для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування.
 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення земельної ділянки, яка знаходиться у власності громадянки Гришиної Інни Михайлівни на вул. Піддубного, буд. 2 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 2. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянці Циганковій Юлії Миколаївні та надання в оренду земельної ділянки за фактичним розміщенням нежитлових будівель на вул. Херсонській, 364 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянам Кошелєву Миколі Георгійовичу (1/2 ч.), Дроботу Віктору Володимировичу (1/2 ч.) за фактичним розміщенням нежитлових будівель та споруд на вул. Патріотів України, 165 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 2. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АТБ-ІНВЕСТ» за фактичним розміщенням нежитлової будівлі на просп. Трубників, 46 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 3. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» та надання в оренду земельних ділянок на просп. Трубників у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 4. Про надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «НЕРУХОМІСТЬ НІКОПОЛЯ» в оренду земельної ділянки за фактичним розміщенням промислової бази на вул. Кооперативній, 34а у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 5. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється та внесення змін до договору оренди землі фізичній особі-підприємцю Слюсаренку Ігорю Дмитровичу на вул. Святительській, 2-а у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 6. Про укладання договору оренди землі з громадянкою Омелянчук Ольгою Іванівною за фактичним розміщенням нежитлової двоповерхової будівлі на вул. Лапинській, 49 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 7. Про внесення змін та доповнень до рішення Нікопольської міської ради від 30.04.2020 № 24-64/VII «Про затвердження переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, набуття права оренди яких підлягає продажу на земельних торгах у формі аукціону та переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, які підлягають продажу на земельних торгах у формі аукціону в 2020-2021 роках».
 8. Про проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки на вул. Героїв Чорнобиля, 106 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 9. Про проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки на вул. Віктора Усова, 30 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 10. Про проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки на вул. Шевченка, 180/1 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Релігійній Громаді Спасо-Преображенської Парафії Криворізької Єпархії Української Православної Церкви в м. Нікополі для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій на вул. Патріотів України, 113-а за фактичним розміщенням будівлі Спасо-Преображенського собору з надвірними будівлями у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Релігійній Громаді Спасо-Преображенської Парафії Криворізької Єпархії Української Православної Церкви в м. Нікополі для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій на вул. Перспективній, 105-а за фактичним розміщенням будівлі недільної та іконописної школи у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Релігійній Громаді Спасо-Преображенської Парафії Криворізької Єпархії Української Православної Церкви в м. Нікополі для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій на вул. Шевченка, 124-а за фактичним розміщенням нежитлової будівлі у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 1. Про припинення дії договору оренди землі на вул. Кооперативній, 1 у м. Нікополі Дніпропетровської області, укладеного між Нікопольською міською радою та фізичною особою-підприємцем Сисоєвою Марією Володимирівною.
 2. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Товариству з обмеженою відповідальністю «Епіцентр К» за фактичним розміщенням нежитлової будівлі на вул. Патріотів України, 128 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок та надання Товариству з обмеженою відповідальністю «Епіцентр К» в оренду земельної ділянки на вул. Патріотів України, 128 у м. Нікополі Дніпропетровської області.
 1. Про припинення діяльності КОМУНАЛЬНОГО ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ (ЯСЕЛ-САДКА) №13 «ЗОЛОТИЙ КЛЮЧИК».
 2. Про уточнення та затвердження назви об’єкту топоніміки міста Нікополя - провулку Толстого.
 3. Про втрату чинності рішення Нікопольської міської ради від 29.05.2015 № 8-62/VI «Про затвердження порядку присвоєння та зміни адрес об’єктам нерухомого майна в м. Нікополі».
 4. Про схвалення звернення Нікопольської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України.
 5. Про схвалення звернення Нікопольської міської ради до Кабінету Міністрів України.
 6. Про схвалення звернення Нікопольської міської ради до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Денісової Л.Л. з приводу захисту прав мешканців зон спостереження АЕС України.
 7. Про схвалення звернення Нікопольської міської ради до Кабінету Міністрів України, Міністерства фінансів України, Міністерства соціальної політики України.
 8. Про схвалення звернення Нікопольської міської ради до Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України та Державного агентства водних ресурсів України.
 9. Про схвалення звернення Нікопольської міської ради до Верховної Ради України.
 10. Про внесення змін до додатку 1 міської Програми «ТУРБОТА» на 2019-2021 роки, затвердженої рішенням  міської  ради  від  30.11.2018 № 63-42/VII.
 11. Про затвердження змін до міської Програми «Фінансова підтримка комунальних підприємств охорони здоров’я м. Нікополя на 2021рік».
 12. Про надання дозволу комунальному некомерційному підприємству «Нікопольський центр первинної медико-санітарної допомоги» Нікопольської міської ради на списання комунального рухомого майна.
 13. Про внесення змін та доповнень до додатку до рішення Нікопольської міської ради від 20.12.2019 №1-57/VІІ «Про надання згоди на прийняття юридичних осіб - комунальних підприємств охорони здоров’я Дніпропетровської обласної ради зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області до комунальної власності територіальної громади міста Нікополя».
 14. Про внесення змін до додатку 2 до рішення Нікопольської міської ради від 07.10.2011 №1-11/VІ «Про передачу комунальних установ та закладів охорони здоров’я Нікопольської міської ради у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області».
 15. Про затвердження змін до Комплексної програми розвитку освіти міста Нікополя на 2019-2021 роки.
 16. Про затвердження стратегії розвитку комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Нікопольської міської ради» на 2021-2023 роки.
 17. 87. Про надання грошової допомоги мешканцям міста Нікополя.
 18. Про затвердження плану роботи Нікопольської міської ради на друге півріччя 2021 року.
 19. Про передачу функцій замовника та надання згоди на проведення будівельних робіт по об’єкту: «Реконструкція каналізаційної насосної станції «Головна» по вул. Херсонська 300, м. Нікополь Дніпропетровської обл.».
 20. Про внесення змін та доповнень до «Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Міські автомобільні дороги -1» Нікопольської міської ради на 2021 рік», затвердивши її у новій редакції.
 21. Про внесення змін та доповнень до «Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Міська житлово-технічна інспекція» Нікопольської міської ради на 2021 рік», затвердивши її у новій редакції.
 22. Про затвердження змін та доповнень до додатку 1 до «Програми розвитку благоустрою та інфраструктури м. Нікополя на 2020-2022 роки».
 23. Про затвердження Програми «Сприяння Нікопольському управлінню захисних масивів дніпровських водосховищ міжрегіонального офісу захисних масивів дніпровських водосховищ державного агентства водних ресурсів України на 2021 рік».
 24. Про делегування представників Нікопольської міської ради до Наглядової ради комунального підприємства «Міські автомобільні дороги - 1» Нікопольської міської ради.
 25. Про делегування представників Нікопольської міської ради до Наглядової ради комунального підприємства «Нікопольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Нікопольської міської ради.
 26. Про затвердження міської Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Центр соціальної торгівлі» Нікопольської міської ради на 2021 – 2023 роки.
 27. Про внесення змін до рішення міської ради від 23 грудня  2020 року № 68-2/VІІІ «Про бюджет Нікопольської міської територіальної громади на 2021 рік».
 1. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території міста Нікополя Дніпропетровської області.
Read 506 times

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00