Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Понеділок, 28 листопада 2016 13:15

КАТАЛОГ рішень, прийнятих на пленарному засіданні 10-ї (позачергової) сесії Нікопольської міської ради VІІ скликання 29 липня 2016 року

1. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в м. Нікополь для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
2. Про надання дозволу Нікопольській міській Комунальній аварійно-рятувальній службі на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування на пров.Глухий, 24.
3. Про надання дозволу Управлінню з гуманітарних питань Нікопольської міської ради на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на пр.Трубників, 35-а.
4. Про надання дозволу Публічному акціонерному товариству по газопостачанню та газифікації «ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на розі вул. Жуковського біля житлового будинку № 95 для розміщення шафового газорегуляторного пункту.
5. Про надання дозволу фізичній особі-підприємцю Борисову Віктору Петровичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Чернишевського, 19-а за фактичним розміщенням магазину.
6. Про надання дозволу фізичній особі-підприємцю Паліциній Наталі Володимирівні та фізичній особі-підприємцю Паліцину Петру Володимировичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Казанцева, буд. 56 за фактичним розміщенням нежитлової будівлі.
7. Про надання дозволу Бондарю Василю Пилиповичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на пр.Трубників, 25 під розміщення індивідуального металевого гаражу.
8. Про передачу у власність громадянину Ілюшко Вадиму Сергійовичу земельної ділянки на території мікрорайону «Трубник-2» діл. №650 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
9. Про передачу у власність громадянину Шавайло Олександру Сергійовичу земельної ділянки на території мікрорайону «Трубник-2» діл. №519 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
10. Про передачу у власність громадянину Панебратцеву Вячеславу Олександровичу земельної ділянки на території мікрорайону «Трубник-2» діл. №641 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
11. Про передачу у власність громадянину Канцуру Анатолію Анатолійовичу земельної ділянки на території мікрорайону «Трубник-2» діл. №638 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
12. Про передачу у власність громадянину Безпалому Олександру Юрійовичу земельної ділянки на території мікрорайону «Трубник-2» діл. №476 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
13. Про передачу у власність громадянину Бєликову Сергію Віталійовичу земельної ділянки на території мікрорайону «Трубник-2» діл. №608 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
14. Про передачу у власність громадянину Дяченку Руслану Вікторовичу земельної ділянки на території мікрорайону «Трубник-2» діл. №484 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
15. Про передачу у власність громадянину Гебешу Роману Олеговичу земельної ділянки на території мікрорайону «Трубник-2» діл. №516 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
16. Про передачу у власність громадянину Орлову Ігорю Володимировичу земельної ділянки на території мікрорайону «Трубник-2» діл. №529 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
17. Про передачу у власність громадянину Усову Олександру Олеговичу земельної ділянки на території мікрорайону «Трубник-2» діл. №481 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
18. Про передачу у власність громадянину Воронову Олексію Миколайовичу земельної ділянки на території мікрорайону «Трубник-2» діл. №486 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
19. Про передачу у власність громадянину Лук’янову Сергію Вікторовичу земельної ділянки на території мікрорайону «Трубник-2» діл. №589 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
20. Про передачу у власність громадянину Темерєву Володимиру Олександровичу земельної ділянки на території мікрорайону «Трубник-2» діл. №597 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
21. Про передачу у власність громадянину Прокопенку Віталію Олександровичу земельної ділянки на території мікрорайону «Трубник-2» діл. №649 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
22. Про передачу у власність громадянину Руженку Віктору Михайловичу земельної ділянки на вул.Нахімова, буд.19 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
23. Про передачу у власність громадянину Ситникову Олександру Івановичу земельної ділянки на пров.Тульський, буд.3 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
24. Про поновлення договору оренди землі на новий строк фізичній особі-підприємцю Сидорі Вікторії Олександрівні на вул.Електрометалургів, 54-а за фактичним розміщенням павільйону торгівлі.
25. Про надання Фізичній особі – підприємцю Єпіфанцеву Дмитру Юрійовичу
в оренду земельної ділянки на вул. Електрометалургів, 27 за фактичним
розміщенням будівлі магазину.
26. Про надання Товариству з обмеженою відповідальністю «ЛЕКОМ» в оренду земельної ділянки на вул. Г.Чорнобиля, буд.106 за фактичним розміщенням нежитлової будівлі.
27. Про надання Товариству з обмеженою відповідальністю «ЛЕКОМ» в оренду земельної ділянки на вул. Г.Чорнобиля, буд.106 за фактичним розміщенням нежитлової будівлі.
28. Про надання Товариству з обмеженою відповідальністю «ЛЕКОМ» в оренду земельної ділянки на вул. Г.Чорнобиля, буд.106 за фактичним розміщенням нежитлової будівлі.
29. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 14.01.2016 №30-3/VІІ «Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в м.Нікополь для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)».
30. Про продовження терміну дії рішення Нікопольської міської ради від 29.05.2015 № 24-62/VI « Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в м. Нікополь для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)».

31. Про затвердження складу комісії з вирішення земельних спорів.
32. Про надання Комунальному закладу «Нікопольський центр первинної медико-санітарної допомоги» в постійне користування земельної ділянки на пр. Трубників, 56/2.
33. Про визначення місця встановлення пам’ятника «Захисник України».
34. Про внесення доповнень до заходів на 2016 рік Програми соціального захисту населення м. Нікополя на 2016 – 2018 роки «ТУРБОТА», затверджених рішенням міської ради від 25.12.2015 №7-2/VII.
35. Про внесення змін до заходів на 2016 рік Програми соціального захисту населення м. Нікополя на 2016 – 2018 роки «ТУРБОТА», затверджених рішенням міської ради від 25.12.2015 № 7-2/VII.
36. Про затвердження Статуту КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА №1» Нікопольської міської ради у новій редакції.
37. Про затвердження Статуту КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «НІКОПОЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ФІЗИЧНОГО ЗДОРОВ’Я НАСЕЛЕННЯ «СПОРТ ДЛЯ ВСІХ» у новій редакції
38. Про затвердження Статуту КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «НІКОПОЛЬСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА №2 «НІКОПОЛЬ-98» у новій редакції
39. Про списання багатоквартирних будинків з балансу
40. Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності площадок з покриттям із залізобетонних плит, які перебувають у власності ТОВ «КОМУНСЕРВІС ТЕПЛО НІКОПОЛЬ»
41. Про затвердження змін та доповнень до Програми впровадження багатоцільової системи відео нагляду у місті Нікополі на 2016-2018 роки «Прозоре місто»
42. Про затвердження змін та доповнень до Програми розвитку житлово-комунального господарства м. Нікополя на 2016 рік.
43. Про затвердження Меморандуму про співробітництво між Нікопольською міською радою та ПАТ «ДТЕК Дніпрообленерго».
44. Про доповнення Меморандуму про співробітництво з ТОВ «Комунсервіс Тепло Нікополь», затвердженого рішенням міської ради від 25.12.2015 р. № 14-2/VII.
45. Про визначення ТОВ «Комунсервіс Тепло Нікополь» виконавцем послуг з постачання теплової енергії для об’єктів соціально-культурної сфери міста Нікополя.
46. Про затвердження переліку об’єктів та заходів, що фінансуватимуться у 2016 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження.
47 Про внесення змін до рішення міської ради від 25 грудня 2015 року № 18-2/VІІ «Про бюджет міста на 2016 рік»
48. Про надання одноразової грошової допомоги соціально незахищеним громадянам міста.

______________________________________

— Інформація про помічників–консультантів депутатів міської ради.

Read 245 times

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00