Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Середа, 02 травня 2018 10:00

Обговорення проекту рішення виконавчого комітету Нікопольської міської ради «Про затвердження Положення про умови проведення конкурсу з відбору інвестора для впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспо

У четвер, 26 квітня 2018 року відбулося громадське обговорення проекту рішення виконавчого комітету Нікопольської міської ради «Про затвердження Положення про умови проведення конкурсу з відбору інвестора для впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті в м. Нікополі».

На  обговоренні були присутні  перевізники, керуючий Нікопольською філією ПАТ КБ «ПриватБанк», представники громадських організацій, відділу пресс-служби міської ради та посадові особи виконавчих органів.

 Заступник міського голови - начальник фінансового управління  Олена Давидко ознайомила присутніх з регламентом та порядком денним проведення громадського обговорення.

Керуючий Нікопольською філією ПАТ КБ «ПриватБанк» Ганна Чаплицька 

проінформувала присутніх про можливості програмних технологій ПриватБанка при впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті м.Нікополя.

Начальник управління економічної політики Світлана Сідько ознайомила з етапами впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті (далі АСООП). Інформувала, що проектом  рішення виконавчого комітету Нікопольської міської ради «Про затвердження Положення про умови проведення конкурсу з відбору інвестора для впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті в м. Нікополі» визначається порядок конкурсного відбору такого інвестора, умови відбору переможця – суб’єкта господарської діяльності, який за власні кошти встановить в місті автоматизовану систему обліку оплати проїзду та забезпечить якісне її функціонування в подальшому.

Заслухали виступи та отримали пропозиції учасників обговорення.

Протокол громадського обговорення додається.

Read 307 times

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00