Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Четвер, 15 березня 2018 11:17

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету Нікопольської міської ради

 «Про затвердження Положення про умови проведення конкурсу з відбору інвестора для впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті в м. Нікополі»

 Управлінням економічної політики Нікопольської міської ради підготовлено проект рішення виконавчого комітету Нікопольської міської ради «Про затвердження Положення про умови проведення конкурсу з відбору інвестора для впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті в м. Нікополі».

Прийняття цього рішення надасть можливість врегулювати питання відбору інвестора для впровадження автоматизованої системи оплати проїзду та обліку пасажирів у громадському транспорті відповідно до конкурсних вимог.

Пропозиції та зауваження щодо даного проекту рішення виконавчого комітету Нікопольської міської ради надсилати за адресою: м. Нікополь, вул. Електрометалургів, буд. 3, відділ економіки комунальних підприємств та бюджетної сфери управління економічної політики Нікопольської міської ради, тел.(05662) 5-14-36.

Проект рішення виконавчого комітету Нікопольської міської ради  «Про затвердження Положення про умови проведення конкурсу з відбору інвестора для впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті в м. Нікополі» та аналіз регуляторного впливу буде опубліковано в газеті «Репортер» протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення Повідомлення та в мережі Інтернет –   www.nikopol-mrada.dp.gov.ua.

З метою громадського обговорення та згідно Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» пропозиції від фізичних та юридичних осіб та їх об’єднань приймаються в письмовій формі протягом місяця від дня опублікування в газеті «Репортер» проекту рішення.

Начальник управління  економічної політики  С.Д. Сідько

Начальник відділу економіки комунальних підприємств  та бюджетної сфери  Н.В. Чурикова

Read 480 times

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00