Новости Никополя, Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

За матеріалами, зібраними Нікопольською місцевою прокуратурою,  Управлінням захисту економіки в Дніпропетровській області у поточному році складено та направлено до суду 9 протоколів про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією.

Нікопольською місцевою прокуратурою забезпечено участь у розгляді адміністративних справ судом. За принципової позиції прокуратури, 8 протоколів розглянуті й задоволені, винних осіб притягнуто до адміністративної відповідальності та застосовано стягнення у вигляді адміністративного штрафу. Особи, відносно яких складено протоколи, вчинили протиправні дії займаючи посади депутатів районної та міської ради, голів дільничної виборчої комісії та керівництва комунального підприємства.  Наразі 1 протокол перебуває на розгляді в суді за фактом несвоєчасного подання без поважних причин декларації колишнім суддею Томаківського районного суду.

Крім того, прокуратурою виявлено ще 3 факти вчинення посадовими особами адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією. Матеріали направлено до уповноважених органів для складання протоколів.

Запобігання і протидія корупції залишається одним із пріоритетних напрямів діяльності органів прокуратури. Робота на вказаному напрямі ведеться на постійній основі.

 

Прокурор Нікопольської

місцевої прокуратури

В. Жур

Read 579 times

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00