1 winter
01 / 01

1 winter

Corporate Template

Read More
Середа, 24 травня 2017 15:47

У Нікополі затримано громадянина, який пропонував хабар слідчому

Нікопольською місцевою прокуратурою спільно з працівниками Управління внутрішньої безпеки  в Дніпропетровській області викрито особу у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 369 КК України (пропозиція неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище).

Встановлено, що у провадженні слідчого СВ Нікопольського відділу поліції перебуває кримінальне провадження за фактом зміни номерів вузлів та агрегатів транспортного засобу, в рамках якого автомобіль разом із  свідоцтвом про реєстрацію вилучено та накладено арешт.

Зловмисник, діючи з корисливих мотивів, висловив пропозицію слідчому за грошову винагороду повернути вилучений у нього транспортний засіб та свідоцтво про реєстрацію. Так, хабародавець, перебуваючи в службовому кабінеті слідчого, неодноразово пропонував неправомірну вигоду у розмірі 300 доларів США з метою повернення автомобіля та документів.  Вказані дії особи зафіксовані слідчим шляхом співробітниками прокуратури та поліції.

Сподіваючись на згоду, 24 травня 2017 року зловмисник повторно прибув до службового кабінету слідчого, де й був затриманий співробітниками правоохоронних органів.

 Наразі зловмиснику, за погодженням з Нікопольською місцевою прокуратурою, повідомлено про підозру у скоєнні вказаного злочину, вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.

Досудове розслідування триває.

 

 Прокурор Нікопольської

місцевої прокуратури                                              С. Кучерський

Read 1168 times

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00