Новости Никополя, Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Нікопольською місцевою прокуратурою велика увага приділяється протидії злочинності серед неповнолітніх. Вказана злочинність, у порівнянні з дорослою, відрізняється високим ступенем активності, динамічністю. Неповнолітні особи, які стали на шлях вчинення злочинів у юному віці, важко піддаються виправленню та перевихованню і являють собою резерв для дорослої злочинності. У свою чергу, постійна увага вказаному питанню, як зі сторони правоохоронних органів, так і батьків разом з педагогами, здатна вплинути на динаміку злочинності серед неповнолітніх та, як головне, попередити її.

Стан підліткової злочинності викликає необхідність пошуку нових засобів для її  попередження,  вжиття  додаткових заходів  з боку  державних органів і громадськості,  які  б сприяли поступовому зменшенню злочинних проявів у середовищі  неповнолітніх.

У поточному році на території м. Нікополь відбулося збільшення кількості вчинених злочинів неповнолітніми особами у порівнянні з 2016 роком. Так,  неповнолітні  вчинили 9 злочинів, з яких 4 злочини це таємне викрадення чужого майна (крадіжки), 3 пограбування жінок (грабежі), 1 – шахрайство та 1 незаконне заволодіння транспортним засобом.

Нікопольською місцевою прокуратурою направлено до суду вказані кримінальні провадження та забезпечено підтримання державного обвинувачення в судових засіданнях. За результатами судового розгляду яких, 3 особам судом призначено покарання у вигляді позбавлення волі з встановленням іспитового строку. Відносно інших обвинувачених судовий розгляд триває.

Вирішуючи питання щодо міри  покарання неповнолітнім обвинуваченим, як прокуратура, так і суд завжди враховують умови виховання дитини, характеристику за місцем навчання, інші обставини по справі та, що головне, можливість виправлення та перевиховання вказаних осіб, без ізоляції від суспільства із встановлення іспитового строку.   

Прокурор Нікопольської місцевої прокуратури

О. Мельникова 

 

Read 627 times

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00