Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Четвер, 06 квітня 2017 11:28

БЕЗПРИТУЛЬНІ ТВАРИНИ

Медведева Елена Александровна

Питання:
ПАН МЭР!
Вы - лицо города! В вашей власти остановить это позорное и жестокое убийство бедных животных!
Задумайтесь над тем, что НИЧТО в этом мире НЕ ОСТАЁТСЯ БЕЗНАКАЗАННЫМ: и не только сам садизм, но и его попустительство!
ОНИ ТОЖЕ ХОТЯТ ЖИТЬ! Они не виноваты, что из-за людской халатности и равнодушия были выброшены на улицу. 
Культурный и духовный уровень страны, помимо всего прочего, определяется гуманным отношением власти и обычных граждан к тем, кто беспомощнее и нуждается в заботе и опёке: старикам, детям, животным. Будьте милосердны и сострадательны. Зло всегда возвращается к пославшим его. А бездействие в таких ситуациях сродни самой жестокости. 
Остановите волну убийств! Это в ваших силах!

Відповідь:

 

Шановна Олено Олександрівно!

 Відповідно до статті 16 Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження» регулювання чисельності диких тварин (собак), що не утримуються  людиною,  але  перебувають  в  умовах,  повністю  або частково  створюваних  діяльністю  людини,  здійснюється  методами біостерилізації або біологічно обґрунтованими методами, а в разі неможливості їх застосування - методами евтаназії, тобто знищення гуманними методами хворих, бродячих собак.

Відповідно до Програми розвитку житлово-комунального господарства м. Нікополя на 2017-2019 роки передбачено кошти на вирішення питань з поводженням з безпритульними тваринами, у тому числі: на послуги ветеринарного лікаря на проведення стерилізації собак, на поточний ремонт кліток, та фінансову підтримку підприємству на видатки, пов’язані з вирішенням питань з безпритульними тваринами.

З 27 квітня 2015 року у Нікополі почав свою роботу Притулок для безпритульних тварин, що розрахований на одночасне утримання 148 собак, балансоутримувачем якого є комунальне підприємство «Міські –автомобільні дороги-1» Нікопольської міської ради.        Основним завданням цього Притулку є біостерилизація тварин, відповідно до якої працівниками вживаються заходи щодо відлову безпритульних тварин, їх біостерилізації, чипування та повернення до їх попереднього місця перебування. Вчинення інших дій не передбачено рішенням власника та статутними завданнями цього підприємства (Притулку для безпритульних тварин).

У зв’язку з прийняттям рішення про введення з 03.02.2017 року у Нікополі карантину з метою недопущення розповсюдження захворювання на африканську чуму свиней, на території Притулку для безпритульних тварин було знищено гуманним методом хворі безпритульні собаки, у кількості трьох тварин, які були виловлені в районі КЗ «НСЗШ № 21», у вогнищі захворювання свиней на африканську чуму. Ці заходи були вжиті тільки з метою недопущення розповсюдження вищевказаного захворювання. 

Наразі евтаназія тварин зупинена.

Read 788 times

Ми у соц-мережах

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00