6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Середа, 03 жовтня 2018 13:49

Про будівництво на території Міськсвітла між Автодором та Водоканалом

ТЕМА: Про будівництво на території Міськсвітла між Автодором та Водоканалом

Аносов Володимир Миколайович

Питання: Здоровья Андрею Петровичу! Прошу дать ответ жителям 19 квартала, что за предприятие строится на территории горсвета между автодорог и водоканалом. По слухам цех по переработке пластмасс. С.Донец и А.Саюк на собрании квартала ответ не дали.

Відповідь:

Шановний Володимир Миколайович!

На виконання рішень Нікопольської міської ради, керуючись вимогами Програми приватизації об′єктів комунальної власності Нікопольської міської ради, об′єкт комунальної власності: гаражі Б, загальною площею 272,4 кв.м. на вул. Ушинського, 53 приватизовано фізичною особою підприємцем.

Згідно до ст.27 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», якою передбачено, контроль за виконанням умов договору купівлі-продажу, укладеного з переможцем аукціону, та викупу об’єктів приватизації здійснює орган приватизації. На підставі зазначеного управлінням комунального майна Нікопольської міської ради, як органом приватизації об′єкту комунальної власності: гаражів Б, загальною площею 272,4кв.м. на вул.Ушинського, 53, проведено контроль за виконанням умов договору купівлі-продажу, та складено відповідний акт перевірки, у ході перевірки було встановлено, що новим власником вказаного нерухомого майна проводяться ремонтні роботи.

Відповідно до інформації наданої відділом архітектури та містобудівного кадастру, 21.09.2018 до відділу через центр надання адміністративних послуг надійшов Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду фізичній особі підприємцю на вул. Ушинського, буд 53 (11.02 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості). 26.09.2018 Проект розглянуто та надано висновок.

Заяв щодо надання містобудівних умов та обмежень на забудову земельної ділянки за вищевказаною адресою до відділу не надходило.

Відділом з питань державного архітектурно-будівельного контролю Нікопольської міської ради повідомлено наступне, а саме 28.09.2018 посадовими особами відділу з питань державного архітектурно-будівельного контролю Нікопольської міської ради в межах компетенції та наданих повноважень проведено виїзну перевірку за фактами, викладеними у зверненні. За результатами спілкування з представниками власника та візуального обстеження існуючих об’єктів, зокрема нежитлової будівлі (гаражу), було встановлено, що власником виконуються будівельні роботи з ремонту приміщення будівлі без зміни зовнішніх геометричних розмірів її фундаментів у плані та ремонт покрівлі. Ознак виконання робіт з нового будівництва будь-яких інших об’єктів на вищезазначеній території та під час перевірки не встановлено.

Зі слів власника у майбутньому планується розміщення металообробних верстатів (токарних, фрезувальних та т.і.) з числовим програмним керуванням.

Згідно журналу реєстрації внесення даних до єдиного реєстру документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів відомості про будівництво будь-яких об’єктів за вище вказаною адресою відсутні.

 

 

Read 133 times

Ми у соц-мережах

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(05662) 68-03-00
5-03-02
Гаряча лінія міста