Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Вівторок, 17 листопада 2020 15:28

Шановна Анжело Миколаївно!


Питання:


Я вопрос задала, почему горисполком забрал наш адрес. Всё, что мне ответили я знаю. Но дом куплен ещё в восемьдесят годах и все зарегистрировано было изначально на Гагарина 161. В девяностых годах у школы был 159 номер. Куда мне обратиться для объяснений. Только про новый реестр не надо. Потому, что вы сами знаете, что в 2003 внесено в электронном реестре оформление. А школу регистрировала Кузнецова в 2017 неужели не видели, что частный дом на этом адресе или даже не открывали старый реестр. 


Відповідь:


 Шановна Анжело Миколаївно!

 

На Ваше звернення, що надійшло на сайт Нікопольської міської ради, повідомляю.

У відповіді на Ваше попереднє звернення повідомлено, що зміст Вашого звернення не надає змоги зрозуміти, що саме спонукало Вас написати на сайт Нікопольської міської ради. Нікопольський міськвиконком адреси не забирає і не надає. Відповідні служби Нікопольської міської ради присвоюють, змінюють або уточнюють адреси за результатами звернень фізичних або юридичних осіб, з наданими копіями документів, передбачених законодавством.

Інформація щодо нерухомого майна вносилась управлінням комунального майна Нікопольської міської ради у відповідності із Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» за результатами проведеної інвентаризації у 2017 році, на підставі наявних документів, про що Вам вже повідомлено.

Ще раз зауважуємо, що для ґрунтовної відповіді необхідно розглянути і опрацювати наявні документи на нерухоме майно, яке належить Вам на праві власності. Враховуючи те, що в межах карантинних заходів, дистанційна форма роботи у виконавчих органах міської ради продовжена до 27 листопада 2020 року, по закінченню цього терміну пропонуємо Вам звернутись за консультацією до відділу архітектури та містобудівного кадастру, одними з повноважень якого зараз є присвоєння, зміна, уточнення адрес. У разі необхідності отримання додаткової інформації, до розгляду питання може бути залучено управління комунального майна і інші служби Нікопольської міської ради.

Read 358 times

Ми у соц-мережах

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00