Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Вівторок, 17 листопада 2020 15:27

Шановна Наталіє Олексіївно!


Питання:


Доброго дня, підкажіть будь-ласка куди можна звернутися в нашому місті з питання забруднення навколишньго середовища? А саме, поблизу з нашим будинком розташоване кафе, в якому є опалення ( тверлотопливний котел); чим вони топлять ми не знаємо, але не можливо ні в день, ні в ночі відкрити кватирку, та сушити білизну.
050-362-66-61 Наталя.
Дякуємо,заздалегідь.


Відповідь:


 

Шановна Наталіє Олексіївно!

 

          На Ваше звернення стосовно забруднення навколишнього середовища поблизу з місцем проживання повідомляю.

           Органи місцевого самоврядування, їх посадові особи, діють на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України згідно статті 19  Конституції України.

Рішенням виконавчого комітету Нікопольської міської ради віл 20.02.2019 № 130 створено міську комісію з питань здійснення контролю за додержанням природоохоронного законодавства, використанням і охороною природних ресурсів загальнодержавного та місцевого значення (далі – Комісія). До складу комісії входять представники виконавчих органів, КП «Муніципальна варта».

         Ваша заява включена до плану роботи міської комісії з питань здійснення контролю за додержанням природоохоронного законодавства, використанням і охороною природних ресурсів загальнодержавного та місцевого значення (далі – Комісія).

«Про охорону навколишнього природного середовища» державний нагляд (контроль) за додержанням законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища   здійснює Державна екологічна  інспекція  України та її територіальний  орган у межах Дніпропетровської області (далі - Держекоінспекція).  Згідно «Положення про Державну екологічну інспекцію України» (затверджено Указом Президента України від 13.04.2011 року № 454/2011), Держекоінспекція  має право перевіряти документи на право спеціального використання природних ресурсів (дозволи, ліцензії, свідоцтва, ліміти  та інше); виконувати інструментально-лабораторні вимірювання складу викидів стаціонарних джерел забруднення атмосферного повітря; приймати рішення про обмеження чи зупинення (тимчасово) діяльності підприємств і об'єктів незалежно від їх підпорядкування та форми власності, якщо їх експлуатація здійснюється з порушенням природоохоронного законодавства, вимог  дозволів на використання природних ресурсів; складати протоколи про адміністративні правопорушення та інше.

Згідно п.1 ст.6 Закону України  «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності»  підставами для здійснення позапланових заходів зі здійснення державного нагляду (контролю) є обґрунтоване звернення фізичної особи про порушення суб'єктом господарювання її законних прав, із зазначенням повної назви суб'єкта  господарювання, його фактичної  та  юридичної адреси, ідентифікаційного коду, основного виду діяльності  код КВЕД.

Враховуючи вищезазначене, стосовно проведення позапланової перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства, Ви також можете звернутися до Державної екологічної інспекції у Дніпропетровській області за адресою: вул. Лабораторна,69, м. Дніпро, 49010, тел./факс (056)375-90-43, тел. (056)377-27-48.  

 

Read 94 times

Ми у соц-мережах

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00