Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Вівторок, 04 червня 2019 08:48

Шановна Олено Миколаївно

Питання:


Шановний Андріє Петровичу!
Я представляю благодійну організацію "Нікопольський Центр ГРомадських Ініціатив".
Для виконання статутних цілей нашої організації просимо надати інформацію: чи відібрано кандидатуру на посаду Радника міського голови Нікополя з питань прозорості, підзвітності та запобігання корупції відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Меморандуму про взаєморозуміння між Нікопольською міською радою і Антикорупційною ініціативою ЄС в Україні (EUACI) від 12.07.2018.
Якщо так, то кого саме відіббрано, та як з ним(нею) контактувати?


Відповідь:


У відповідь на Ваш запит щодо інформації про відбір радника міського голови з питань публічності, підзвітності та запобігання корупції повідомляю наступне.

Процедура відбору радника міського голови на громадських засадах з питань публічності, підзвітності та запобігання корупції була розроблена експертами Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні (EUACI) і складалась з трьох етапів.

Перший етап – оцінювання отриманих документів від кандидатів на відповідність базовим вимогам та наявності повного переліку документів визначеного в оголошенні про конкурс. Представники EUACI сформували список кандидатів, які надіслали повний пакет документів та відповідали базовим вимогам до кандидатів. Після цього представники EUACI надіслали запрошення відібраним кандидатам взяти участь у співбесіді зі спільною відбірковою комісією.

Другий етап – оцінка кандидатів спільною відбірковою комісією за підсумками співбесіди та рекомендація кандидатів до співбесіди з міським головою. До спільної відбіркової комісії міський голова та EUACI делегували по два представника. Засідання спільної відбіркової комісії відбулося 20 березня 2019 року в приміщенні виконавчого комітету Нікопольської міської ради. Під час засідання вівся протокол, який після закінчення було підписано всіма учасниками засідання. Спільна відбіркова комісія прийняла наступне рішення: «Рекомендувати міському голові Нікополя розглянути на посаду радника на громадських засадах з питань публічності, підзвітності та запобігання корупції Тутурова Євгена Сергійовича».

Третій етап – визначення переможця міським головою за підсумком співбесіди з кандидатом рекомендованим спільною відбірковою комісією. Міський голова за підсумком проведеної співбесіди з конкурсантом, якого було запропоновано спільною відбірковою комісією, має призначити його радником на громадських засадах та рекомендувати EUACI для підписання контракту.

Після проведення співбесіди з Євгеном Сергійовичем Тутуровим я звернувся до очільниці програми «Антикорупційна ініціатива Європейського Союзу в Україні» (EUACI) пані Еки Ткешелашвілі з листом від 28.03.2019 року. У своєму листі я повідомив про свою позитивну оцінку конструктивному рішенню відбіркової комісії, яке я повністю поділяю, і попросив розглянути можливість призначення Тутурова Євгена Сергійовича на посаду радника на громадських засадах міського голови Нікополя з питань публічності, підзвітності та запобігання корупції без складання повноважень депутата Нікопольської міської ради.

Я глибоко переконаний у тому, що статус позафракційного депутата тільки розширить можливості для якісного виконання покладених на радника завдань і функцій, а наявність у радника міського голови депутатського мандату забезпечить максимальну реалізацію концепту Міста Доброчесності в рамках програми Антикорупційної ініціатива ЄС в Україні.

На теперішній час офіційна відповідь від EUACI ще не надходила. Тривалість розгляду даного питання пояснюється необхідністю отримання погодження від Данської агенції з міжнародного розвитку (DANIDA), що забезпечує співфінансування програми Антикорупційної ініціатива ЄС в Україні.

Не дивлячись на те, що наші партнери ще не підписали контракт з погодженим кандидатом на посаду радника з питань публічності, підзвітності та запобігання корупції, співпраця з Проектом EUACI продовжується. Так, 07 травня 2019 року в приміщені виконкому Нікопольської міськради відбулася робоча нарада з представниками EUACI та компанії SoftPro (м. Київ) з питань впровадження компонентів проекту EUACI та розвитку геоінформаційного порталу міста Нікополя. Крім цього, були обговорені практичні аспекти роботи з даними підсистем «Муніципальний бюджет», «Інвестиційні об’єкти», «Комунальне майно», «Об’єкти реклами» та «Земельний кадастр». Наступні погоджені з EUACI етапи реалізації проекту:

  • до 31 липня 2019 р. розробити, впровадити, кастомізувати та налаштувати підсистеми геоінформаційної системи на основі оцінки стану даних та технічної інфраструктури;
  • до 30 листопада 2019 р. провести навчальні семінари щодо адміністрування та використання підсистем геоінформаційної системи для службовців структурних підрозділів виконавчого комітету Нікопольської міської ради.
Read 139 times

Ми у соц-мережах

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00