Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

П'ятниця, 24 травня 2019 14:36

Шановна Павловська Марія Олександрівна


ПИТАННЯ:


Щодо проведених торгів на «Капітальний ремонт системи пожежної сигналізації (облаштування системи протипожежного захисту)» 
у КЗ НСЗШ №11 по вул.Лапинська,130
(UA-2019-04-23-000324-b) Відповідно до інформації, розміщеної в системі електронних закупівель ProZorro, замовником Відділ освіти і науки Нікопольської міської ради було проведено закупівлю ID UA-2019-04-23-000324-b на «Капітальний ремонт системи пожежної сигналізації (облаштування системи протипожежного захисту)» у КЗ НСЗШ №11 по вул.Лапинська,130.
Відповідно до протоколу засідання тендерного комітету щодо акцепту пропозиції закупівлі №148 від 10.05.2019 р. у закупівлі взяли участь 3 учасника:
1. ТОВ «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ»
2. ТОВ «ДП ЗАХІСТ»
3. ТОВ "АГРОПОЛІС ГРУП"
За результатами розгляду тендерних пропозицій, Замовник розмістив у системі повідомлення про намір укласти договір з учасником ТОВ «ДП ЗАХІСТ».
Детально ознайомившись з пропозицією останнього, зазначаємо, що кваліфкаційні характеристики цього Учасника не відповідають вимогам тендерної документації, оприлюдненому Замовником при оголошенні закупівлі, а саме: 
1. Згідно вимог п.1 Додатку 4 Учасник повинен надати довідку в довільній формі, що містить інформацію про наявність відповідного обладнання (Власне або орендоване) та матеріально-технічної бази для виконання робіт з поточного ремонту (перелічити наявне обладнання рік випуску). 
Учасник у своїй довідці НЕ зазначив інформацію, щодо відповідності обладнання - власне або орендоване, що підтверджує про невідповідність вимогам тендерної документації. 2. Згідно вимог Додатку 4 Учасник повинен надати ліцензію державної інспекції техногенної безпеки України на монтаж системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей, устаткування передавання тривожних сповіщень на об’єктах з високим, середнім та незначним ступенем ризику щодо пожежної безпеки. 
Учасник в своїй пропозиції надав лист пояснення та Наказ № 437 від 25.07.18 де НЕ зазначено ступень ризику об’єкта - високий, середній та незначний ступень, що підтверджує не відповідність вимогам тендерної документації. 3. Згідно вимог Додатку 4 Учасник повинен надати довідку в довільній формі про особисте ознайомлення з об’єктом та з проектом. 
ТОВ «ДП ЗАХИСТ» у складі своєї пропозиції НЕ надав вище зазначену довідку, що підтверджує не відповідність вимогам тендерної документації Згідно Наказу ДП “ПРОЗОРРО” №10 “Про порядок здійснення допорогових закупівель” встановлено, що однією з підстав дискваліфікації є - невідповідність пропозиції Учасника умовам Закупівлі. Таким чином, враховуючи перелічені недоліки Замовник зобов'язаний був дискваліфікувати учасника ТОВ “ДП ЗАХИСТ” і приступити до розгляду пропозиції наступного.
Дії Замовника щодо акцептування учасника без необхідних документів прямо суперечать одному з основних принципів здійснення публічних закупівель – об’єктивної та неупередженої оцінки пропозицій, а також дискредитую систему електронних закупівель в цілому.
Раніше, Учасник ТОВ «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ» звернувся до Замовника з проханням відмінити своє рішення щодо визнання переможця ТОВ «ДП ЗАХІД» та дискваліфікувати пропозицію, так як надані документи не відповідають вимогам тендерної документації, на що Замовник відхилив опубліковану нами вимогу та у якості обґрунтування надав довідку від ТОВ «ДП ЗАХИСТ», а повинен був опублікувати рішення комітету тендерних торгів щодо розгляду даної скарги. Рішення приймає комітет тендерних торгів Замовника, а не Учасники!
Допорогові закупівлі керуються Наказом №10 від 19.03.2019 ДП «ПРОЗОРРО» та регулюються ЗУ «Про публічні закупівлі». 
Виходячи з вищевикладеного, ПРОШУ:
1. Зобов’язати тендерний комітет Замовника скасувати рішення щодо визначення переможцем учасника ТОВ «ДП ЗАХИСТ» та дискваліфікувати його пропозицію.
2. Забезпечити об’єктивне та не упереджене здійснення публічних закупівель згідно до Закону.
3. Розглянути це звернення та надати відповідь у встановлені законом строки. У випадку ігнорування нашого звернення та не вжиття передбачених Законом та інших нормативних заходів щодо прозорості та відкритості на всіх стадіях закупівлі метою захисту прав та законних інтересів Учасника ТОВ «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ» ми будемо вимушені оскаржувати ваші дії та звернутися до правоохоронні органи з наданням відповідних документів. 


ВІДПОВІДЬ:


Відділ освіти і науки Нікопольської міської ради Дніпропетровської області під час здійснення публічних закупівель є замовником торгів згідно пункту 9 частини 1 статті 1 Закону.

Відділом освіти і науки Нікопольської міської ради Дніпропетровської області оголошено закупівлю за предметом – «ДК 021:2015, код 45453000-7- Капітальний ремонт і реставрація Капітальний ремонт системи пожежної сигналізації (облаштування системи протипожежного захисту)».

Тендерний комітет державного органу – Нікопольської міської ради, відповідно до статті 19 Конституції України з врахуванням рішення Конституційного Суду України №7-рп/2009 від 16.04.2009р. зобов’язаний діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

По суті звернення повідомляємо наступне.

  1. Відповідно Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення, затверджених Постановою Кабінету Міністрів від 23 листопада 2016 року №852 «Деякі питання ліцензування господарської діяльності з надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення». Ліцензіат зобов’язаний забезпечити наявність: приладів для вимірювання сили електричного струму, опору, напруги, захисного заземлення (амперметр, вольтметр, омметр, мегомметр, тестер); пристрою для проведення перевірки системи пожежної сигналізації (імітатор тепла та диму).

Учасник ТОВ «ДП ЗАХИСТ» надав у складі своєї тендерної пропозиції Відомість  про наявність обладнання, матеріально-технічної бази, необхідної для господарської діяльності.

  1. З 26.11.2015 року Згідно Закону України Про ліцензування видів господарської діяльності» надається електронна ліцензія. Учасник в своїй пропозиції надав копію наказу ДСНС від 25.07.2018р №437 «Про видачу ліцензії на провадження господарської діяльності з надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення», в якому вказано, що ТОВ «ДП ЗАХИСТ» отримано ліцензію на провадження господарської діяльності з надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення та перелік робіт, що відповідає предмету закупівлі. Також вказана адреса офіційного сайту ДСНС (http://www.dsns.gov.ua/), на якому розміщено Наказ про видачу ліцензії.

  2. ТОВ «ДП ЗАХИСТ» у складі своєї тендерної пропозиції надало акт обстеження КЗ «НСЗШ №11» та лист – згоду з основними умовами договору.

В акті обстеження, наданого учасником ТОВ «ДП ЗАХИСТ» зазначено, що був проведений візуальний огляд об’єкту, що підтверджено підписом керівника КЗ «НСЗШ №11». Таким чином підстав піддавати сумніву факт візуального огляду об’єкта не має.

Учасником «ДП ЗАХИСТ» додатково надана довідка в довільній формі про особисте ознайомлення з об’єктом та з проектом.

Тендерний комітет відділу освіти і науки Нікопольської міської ради у своїй діяльності керується Наказом №10 від 19.03.2019 ДП «Прозорро» та Положенням про тендерний комітет.

Враховуючи, що закупівля є допороговою, учасник ТОВ «ДП Захист» надав пропозицію, яка на 40 тис. грн. менша за очікувану вартість, з метою забезпечення максимальної економії бюджетних коштів тендерний комітет визнав виявлені недоліки несуттєвими та прийняв рішення про акцепт пропозиції ТОВ «ДП Захист».

 

Read 106 times

Ми у соц-мережах

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00