6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Питання:


Шановний пане голово!
Мене, як мешканця міста, обурює те, що відбувається біля кафе "Маямі", що знаходиться на міському пляжі. Ще не почалися виборчі процеси, а там вже повним ходом йде агітація. Приходиш не на відпочинок, а на якісь політичні заходи, такого не має бути в публічному місці. Зовсім молоді дівчата продають напої у футболках якоїсь чергової партії. Вони взагалі повнолітні, чи можна їм працювати? Через усю дорогу висять транспоранти, що рекламують кафе. Чи погоджено розміщення таких транспорантів з нашою доблєсною поліцією? По всьому пляжу наставили якихось споруд та здають їх в оренду, а чого я маю за них щось платити, якщо за нашу землю під ними ніхто не платить? Взагалі там оформлена земля під усіма тими спорудами на пляжі? Адже має бути, люди ж там працюють?
Тому я Вас дуже прошу направити перевірки, перевірити та повідомити громаду:
1. Чи погоджено з Поліцією та архітектурою розміщення транспорантів через проїзжу частину та на території пляжу? Якщо ні, то мабуть не лишнім буде притягти до відповідальності порушників.
2. Чи працевлаштовані працівники, які торгують та працюють вздовж лінії міського пляжу, в тому числі біля кафе "Маямі". Чи повнолітні вони? Взагалі прошу Вас залучити державну інспекцію з питань охорони праці задля вивчення цього питання.
3. Чи є це нормальним поза виборчим процесом нав'язувати людям нові політичні партії. Я розумії якщо це діє громадська організація. Але якщо політична, то напевне це неприпустимо. Тим більш в громадських місцях без погодження з міською владою.
4. Чи сплачується підприємцями, що працюють вздовж лінії міського пляжу, земельний податок та чи оформлені договори на оренду землі під забудовами, що біля кафе "Маямі"? Мабуть класно заробляти на землі і не платити за неї ні копійки. Прошу обов'язково долучити до такої перевірки і державні органи геокадастру.
Прошу не затягувати з вирішенням цих питань. Це гроші громади та її право на нормальний відпочинок!
Поки що з повагою, а там подивимось на Вашу реакцію.


Відповідь:


На Ваше звернення на сайт Нікопольської міськради, стосовно надання інформації про об’єкти розташовані на міському пляжі поряд з Готельно - ресторанним комплексом «Маямі», повідомляємо.

За результатами обстеження було встановлено, що на земельній ділянці розташовані тимчасові споруди та літні майданчики, в яких здійснюється підприємницька діяльність. Документи, які б підтверджували право власності або користування на землю за фактичним розміщенням об’єктів відсутні.

З метою вжиття відповідних заходів реагування, виконавчими органами Нікопольської міської ради на адресу Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області направлено відповідний лист від 26.06.2020                                     № 2072/20 з метою здійснення перевірки та встановлення/не встановлення факту самовільного зайняття земельної ділянки, складення протоколу про адміністративне правопорушення, розрахунок шкоди тощо.

Разом з тим, 09.07.2020 року працівниками Комунального підприємства «Муніципальна варта» Нікопольської міської ради було здійснено перевірку кафе «Маямі», яке розташоване на перехресті провул. Звивистий та  провул. Пляжний. На місці було виявлено рекламний штендер, вивіску «МАЯМІ» та рекламну вивіску «Шаурма». Встановлено, що дані вивіски та штендер були розміщені без дотримання архітектурних вимог, та з порушеннями благоустрою у зв’язку з цим у відношенні громадянина Нікітченка Д.О. було складено припис № 08/01 від 09.07.2020 року по факту розміщення рекламних вивісок без дотримання архітектурних вимог. Працівниками підприємства встановлено строк для виконання заходів щодо переобладнання рекламних вивісок відповідно до архітектурних стандартів та вимог, або виконати демонтажні роботи до 17.07.2020 року.

Вразі невиконання вимог, які вказані у приписі у відношенні громадянина Нікітченко Д.О. будуть прийнятті міри адміністративного характеру.

Інформація про розміщення рекламної вивіски «Маямі», над проїжджою частиною (дорогою) для реагування передана до Нікопольського відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області.

Під час перевірки агітаційних матеріалів та осіб, які агітують виявлено не було.

Також у рамках діяльності міської робочої групи з питань легалізації трудових відносин 09.07.2020 було проведено обстеження суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність в районі міського пляжу.                   За результатами обстеження неоформлених працівників не встановлено.

Read 313 times

Ми у соц-мережах

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00