Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Понеділок, 23 листопада 2020 12:03

Шановний Михайло Сергійовичу!


Питання:


На против дома Електрометаллургов 32А растут очень старые аварийные деревья. Просьба решить вопрос о силе данных деревьев


Відповідь:


          На Ваше звернення стосовно видалення або обрізання дерев біля буд. №32-А по вул. Електрометалургів повідомляю.

Обстеження зелених насаджень здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 № 1045 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах».

Постійно діючою комісією з обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню на території міста Нікополя, за зазначеною адресою проведено обстеження зелених насаджень з фотофіксацією.

За результатами комісійного обстеження біля будинку №32-А по вул. Електрометалургів виявлено, що дерева зелені – тому згідно діючого законодавства видаленню не підлягають. Таким чином, вищезазначена адреса за якою зелені насадження підлягають обрізанню внесено в план-графік роботи з обрізки дерев. Роботи будуть виконані в порядку черговості та при умові достатнього фінансування.

Принагідно повідомляю, що відповідно до ст. 6 Правил благоустрою території м. Нікополя, що затверджені рішенням міської ради від 31.05.2013 № 3-31/V – вимоги до впорядкування територій підприємств, установ, організацій, фізичних осіб-підприємців, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) та інших суб’єктів господарювання:

«Підприємства, установи та організації, незалежно від форми власності, фізичні особи – підприємці, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків та інші суб’єкти господарювання, які мають у власності або користуванні земельні ділянки, або за якими закріплено територію для благоустрою, а у випадку відсутності закріплення території – від фасаду будинку такої юридичної особи по всім напрямкам до пішохідного тротуару, або шосе, площі, автомобільної дороги, чи до половини відстані з іншим прилеглим будинком іншої юридичної особи, (в подальшому – прилегла територія) власними силами і коштам або шляхом укладання договору на виконання заходів з благоустрою,  або в інший незаборонений законом спосіб повинні:

- здійснювати косовицю газонів;

- знищення карантинних рослин та бур’янів;

- здійснювати ремонт розбитих лав, пошкоджених урн;

- відновлення ушкоджених зелених насаджень та ремонт об’єктів благоустрою на закріплених та прилеглих територіях.

Під час виконання робіт з обрізки дерев  необхідно дотримуватись правил, які регламентуються Наказом міністерства будівництва, архітектури та житлово - комунального господарства України від 10.04.2006 року № 105 «Про затвердження Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України».

 

Read 39 times

Ми у соц-мережах

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00