6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Понеділок, 22 жовтня 2018 16:35

Тема питання: Ремонт будинку ОСББ

Шановний Валерію Володимировичу!

 На Ваше звернення, що надійшло на офіційний сайт Нікопольської міської ради стосовно ремонту житлового будинку повідомляємо, що співвласниками будинку 36 по вул. В. Усова з 2018 року створено ОСББ «Усова 36».

Відповідно до статті 6 Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», об’єднання (асоціація) вважається утвореним з дня його державної реєстрації.

При цьому зазначаємо, що з прийняттям Закону України від 14.05.2015р. № 417-VIII (417-19) «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» у Законі України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», положення щодо «передачі/прийняття з балансу/на баланс» будинку виключено.

На підставі Закону України № 417-VIII (417-19), статтю 24 «Колишній власник, на балансі якого перебував багатоквартирний будинок  до  передачі  на  баланс  об'єднанню,   бере   участь   в організації  та  фінансуванні  першого  після  передачі  на баланс капітального ремонту будинку відповідно до законодавства» виключено.

Згідно з пунктом 2 частини першої статті 7 Закону України № 417-VIII співвласники зобов’язані забезпечувати технічне обслуговування та, у разі необхідності, проведення поточного і капітального ремонту спільного майна багатоквартирного будинку.  Статтею 12 цього Закону встановлено, що витрати на управління багатоквартирним будинком включають, витрати на утримання, реконструкцію, реставрацію, проведення поточного і капітального ремонтів, технічного переоснащення спільного майна у багатоквартирному будинку. Витрати на управління багатоквартирним будинком розподіляються між співвласниками пропорційно до їхніх часток співвласника, якщо рішенням зборів співвласників або законодавством не передбачено іншого порядку розподілу витрат.

Тому проведення робіт стосовно ремонту житлового будинку №  36 на вул. В.Усова та їх фінансування є обов’язком співвласників багатоквартирного будинку (власників квартир та нежитлових приміщень у цьому будинку).

Разом з тим, у випадку нестачі коштів співвласники мають право створити спеціальний фонд для накопичення коштів на виконання ремонту зовнішніх та внутрішніх конструктивних елементів будинків.

Додатково повідомляємо, що співвласники на загальних зборах можуть прийняти рішення щодо участі, на умовах співфінансування, у Програмі сприяння ефективному розвитку багатоквартирних будинків у місті Нікополі на 2018-2023 роки. На 2018 рік перелік об’єктів для співфінансування в програмі розвитку управління благоустрою, інфраструктури та комунального господарства затверджений. Заяви для прийняття участі у вище вказаній Програмі на 2019 рік та наступні роки, на співфінансування ремонтів багатоквартирних будинків подаються у ІІІ кварталі поточного року, але не пізніше ніж 30 жовтня до виконавчих органів Нікопольської міської ради .

 Для участі у Програмі сприяння ефективному розвитку багатоквартирних будинків у місті Нікополі на 2018-2023 роки та для отримання співфінансування на проведення робіт керівнику ОСББ «Усова 36» необхідно надати пакет документів до виконавчих органів Нікопольської міської ради:

  1. Заяву на ім'я міського голови;
  2. Копію протоколу загальних зборів співвласників про згоду на співфінансування обраного виду робіт;
  3. Довідку про житлові будинки (назва вулиці, номер будинку, рік введення в експлуатацію), що надається на розгляд для співфінансування;
  4. Акт обстеження житлового будинку із фотофіксацією;
  5. Дефектний акт, проектно-кошторисну документацію;
  6. Довідку з банку про наявність на рахунку коштів на співфінансування робіт.

 З Програмою для багатоквартирних будинків на умовах співфінансування  та переліком документів Ви можете ознайомитись на офіційному сайті Нікопольської міської ради http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua.

Read 94 times

Ми у соц-мережах

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(05662) 68-03-00
5-03-02
Гаряча лінія міста