6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Вівторок, 13 грудня 2016 10:22

Депутатські групи та фракції

Депутатська фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ

«УКРАЇНСЬКЕ ОБ»ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ — УКРОП»  

1.

Бичков Дмитро Олександрович

2.

Романій Євген Сергійович

3.

Кузовий Олександр Вікторович

4.

Загной Андрій Олександрович

5.

Варакута Сергій Володимирович

6.

Скакун Руслан Олександрович

  

Голова депутатської фракції ПП

«УКРАЇНСЬКЕ ОБ»ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ — УКРОП»    Д.О.Бичков

                       

Депутатська фракція „Солідарність”                            

1.

Гришин Денис Олександрович

2.

Мусаткіна Ольга Анатоліївна

3.

Тутуров Євген Сергійович

4.

Шило Олег Ігорович

5.

Чиков Тарас Вікторович

6.

Якимець Руслан Миколайович

 

 Керівник депутатської фракції «Солідарність»      Т.В.Чиков  

     

 Депутатська фракція «Батьківщина»

1.

Разін Олександр Миколайович

2.

Доброродній Анатолій Федорович

3.

Мотриченко Юлія Федорівна

4.

Васкул Василь Миколайович

5.

Демидченко Олександр Павлович

 

Голова депутатської фракції  «Батьківщина»   О.М.Разін


Депутатська фракція «Відродження»

 

1.

Піддубний Сергій Олександрович

2.

Базилюк Іван Іванович

3.

Алейников Леонід Максимович

4.

Донець Михайло Сергійович

5.

Заграй Олександр Іванович

6.

Плашихін Володимир Миколайович

7.

Бредихіна Надія Олександрівна

8.

Обиденна Тетяна Славівна

9.

Завгородній Сергій Петрович

10.

Арутюнова Наталя Миколаївна

11.

Пастухова Ольга Євгенівна


 

Уповноважений представник депутатської фракції «Відродження»
 Т.С.Обиденна


Позафракційні:

  1. Колесник Вадим Геннадійович
  2. Марченко Сергій Олександрович
  3. Осика Дмитро Сергійович
  4. Соколов Олександр Анатолійович
  5. Гаврилюк Федір Антонович
  6. Рибаков Олександр Михайлович
  7. Єфімов Володимир Вікторович
  8. Юхно Максим Сергійович
  9. Івріна Олена Львівна
  10. Шулим Валентина Григорівна
  11. Каращук Олена Миколаївна
  12. Сущенко Дмитро Сергійович
  13. Андрощук Павло Олександрович
Read 2863 times

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00