6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Вівторок, 13 грудня 2016 10:32

Міська рада

Депутати Нікопольської міської ради VII скликання


  • Алейников Леонід Максимович
    (виборчий округ № 17)


  • Андрощук Павло Олександрович

    (виборчий округ № 31)


  • Арутюнова Наталя Миколаївна

    (виборчий округ № 33)


  • Базилюк Іван Іванович

    (виборчий округ № 18)


  • Бичков Дмитро
    Олександрович


  • Бредихіна Надія Олександрівна|

    (виборчий округ № 3)


  • Варакута Сергій Володимирович

    (виборчий округ № 19)


  • Васкул Василь Миколайович

    (виборчий округ № 37)

  • Гришин Денис Олександрович
    (виборчий округ № 24)


  • Доброродній Анатолій Федорович

    (виборчий округ № 39)


  • Донець Михайло Сергійович
    (виборчий округ № 40)


  • Донець Сергій Михайлович

    (виборчий округ № 9)


  • Завгородній Сергій Петрович
    (виборчий округ № 4)


  • Загной Андрій Олександрович

    (виборчий округ № 42)


  • Заграй Олександр Іванович

    (виборчий округ № 10)


  • Івріна Олена Львівна

    (виборчий округ № 29)


  • Каращук Олена Миколаївна

    (виборчий округ № 22)


  • Колесник
    Вадим Геннадійович


  • Кузовий Олександр Вікторович

    (виборчий округ № 6)


  • Лапонов Андрій Анатолійович

    (виборчий округ № 4)


  • Марченко
    Сергій Олександрович


  • Мотриченко Юлія Федорівна

    (виборчий округ № 23)


  • Мусаткіна Ольга Анатоліївна

    (виборчий округ № 14)


  • Обиденна Тетяна Славівна

    (виборчий округ № 12)


  • Осика Дмитро Сергійович

    (виборчий округ № 2)


  • Піддубний Сергій Олександрович

    (виборчий округ № 30)


  • Гаврилюк Федір Антонович
    (виборчий округ № 20)


  • Плашихін Володимир Миколайович
    (округ № 41)


  • Разін
    Олександр Миколайович


  • Рибаков Олександр Михайлович

    (виборчий округ № 16)


  • Романій Євген Сергійович

    (виборчий округ № 14)


  • Саюк Олександр Іванович

    (виборчий округ № 13)


  • Скакун Руслан Олександрович

    (виборчий округ № 8)

  • Соколов Олександр Анатолійович
    (виборчий округ № 35)

  • Сущенко Дмитро Сергійович
    (виборчий округ № 28)


  • Єфімов Володимир Вікторович
    (виборчий округ № 19)

  • Тутуров Євген Сергійович
    (виборчий округ № 39)

  • Чиков Тарас Вікторович
    (виборчий округ № 11)

  • Шило Олег Ігорович
    (виборчий округ № 26)


  • Шулім Валентина Григорівна
    (виборчий округ № 1)


  • Юхно Максим Сергійович
    (виборчий округ № 1)


  • Якимець Руслан Миколайович
    (виборчий округ № 38)


Прочитано 1025 разів
Детальніше в цій категорії: « Депутатські групи та фракції

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(05662) 3-90-67
5-03-02
Гаряча лінія міста