6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Вівторок, 13 грудня 2016 10:06

Постійні комісії Нікопольської міської ради VІІ скликання

Постійні комісії Нікопольської міської ради VІІ скликання

Постійна комісія міської ради з питань промисловості, соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів

  1. Якимець Руслан Миколайович  - голова комісії, депутат міської ради;
  2. Обиденна Тетяна Славівна – заступник голови комісії, депутат міської ради;
  3. Арутюнова Наталя Миколаївна – секретар комісії, депутат міської ради;
  4. Завгородній Сергій Петрович – член комісії, депутат міської ради;
  5. Мусаткіна Ольга Анатоліївна - член комісії, депутат міської ради;
  6. Чиков Тарас Вікторович – член комісії, депутат міської ради;
  7. Єфімов Володимир Вікторович – член комісії, депутат міської ради;

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Постійна комісія міської ради з питань законності, правопорядку, мобілізаційної  роботи, регуляторної політики, регламенту міської ради та етики депутатської діяльності  

  1. Мотриченко Юлія Федорівна - голова комісії, депутат міської ради
  2. Тутуров Євген Сергійович -  секретар комісії, депутат міської ради.
  3. Романій Євген Сергійович - член комісії, депутат міської ради.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Постійна комісія міської ради з питань  міського господарства та енергозбереження

  1. Разін Олександр Миколайович - голова комісії, депутат міської ради
  2. Соколов Олександр Анатолійович - заступник голови комісії, депутат міської ради.
  3. Базилюк Іван Іванович - секретар комісії, депутат міської ради;
  4. Алейніков Леонід Максимович  - член комісії, депутат міської ради
  5. Васкул Василь Миколайович - член комісії, депутат міської ради;
  6. Гришин Денис Олександрович - член комісії, депутат міської ради;
  7. Плашихін Володимир Миколайович  - член комісії, депутат міської ради.

Постійна комісія міської ради з питань бізнесу, споживчого ринку, сфери послуг, транспорту та зв’язку

  1. Шило Олег Ігорович - голова комісії, депутат міської ради
  2. Колесник Вадим Геннадійович - член комісії, депутат міської ради;
  3. Гаврилюк Федір Антонович - член комісії, депутат міської ради.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Постійна комісія міської ради з питань містобудування та землекористування

  1. Кузовий Олександр Вікторович - голова комісії, депутат міської ради;
  2. Скакун Руслан Олександрович - секретар комісії, депутат міської ради;
  3. Сущенко Дмитро Сергійович – заступник голови комісії, депутат міської ради;
  4. Варакута Сергій Володимирович - член комісії, депутат міської ради
  5. Донець Сергій Михайлович - член комісії, депутат міської ради;
  6. Каращук Олена Миколаївна - член комісії, депутат міської ради;
  7. Юхно Максим Сергійович - член комісії, депутат міської ради.

------------------------------------------------------------------------------------

Постійна комісія міської ради з питань охорони навколишнього природного середовища

  1. Піддубний Сергій Олександрович - голова комісії, депутат міської ради;
  2. Донець Михайло Сергійович – заступник голови комісії, депутат міської ради;
  3. Загной Андрій Олександрович - секретар комісії, депутат міської ради.

 -------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Комісія міської ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту

  1. Бредихіна Надія Олександрівна - голова комісії, депутат міської ради
  2. Доброродній Анатолій Федорович - член комісії, депутат міської ради
  3. Шулім Валентина Григорівна - член комісії, депутат міської ради.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Постійна комісія міської ради з питань освіти, культури, фізкультури, спорту, туризму та у справах молоді

  1. Андрощук Павло Олександрович - голова комісії, депутат міської ради;
  2. Бичков Дмитро Олександрович - член комісії, депутат міської ради;
  3. Осика Дмитро Сергійович - член комісії, депутат міської ради.
  4. Рибаков Олександр Михайлович - член комісії, депутат міської ради;
  5. Лапонов Андрій Анатолійович – член комісії, депутат міської ради.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Постійна комісія міської ради з питань комунальної власності

  1. Івріна Олена Львівна - голова комісії, депутат міської ради;
  2. Заграй Олександр Іванович - секретар комісії, депутат міської ради;
  3. Марченко Сергій Олександрович - член комісії, депутат міської ради.

Тихенко Сергій Віталійович - член комісії, депутат міської ради – дострокове припинення повноважень депутата міської ради.

Прочитано 452 разів

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(05662) 3-90-67
5-03-02
Гаряча лінія міста