Новости Никополя, Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Відповідно до статті 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» депутат місцевої ради  періодично, але не рідше одного разу на рік, зобов’язаний звітувати про свою роботу перед виборцями відповідного виборчого округу.

У жовтні 2015 року був обраний депутатом Нікопольської міської ради VII скликання. З 2016 року  займаю посаду Секретаря Нікопольської міської ради.

Моїми пріоритетами, як депутата Нікопольської міської ради, першочергово залишається захист інтересів громадян, виконання доручень виборців у межах депутатських повноважень.

У 2019 році відбулося 14 засідань сесій Нікопольської міської ради. На всіх, без винятку, я був присутній та брав активну участь. Також, було проведено 181 засідання постійних комісій Нікопольської міської ради. Як Секретар Нікопольської міської ради VII скликання, взяв участь у 160 засіданнях постійних комісій міської ради.

За моєї ініціативи, при підтримці депутатського корпусу, було прийнято та направлено звернення Нікопольської міської ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства енергетики та захисту довкілля України стосовно ситуації, що склалася напередодні початку опалювального періоду 2019-2020 рр. в м. Нікополі після одностороннього обмеження оператором систем розподілу величини потужності електроенергії в квартирах та будинках мешканців нашого міста. Вищому керівництву держави було запропоновано невідкладно ініціювати внесення змін до нормативно-правових актів, пов’язаних зі збільшенням потужності безкоштовно.

Адже місто Нікополь знаходиться в 30-ти кілометровій зоні спостереження Запорізької атомної електростанції, тому мешканці нашого міста повинні бути забезпечені на державному рівні пільгами та гарантіями щодо доступного та безперебійного енергопостачання, що не було враховано при визначенні норм споживання електроенергії.

 

В 2019 році Нікопольською міською радою були прийняті рішення та направлені звернення:

-  До Кабінету Міністрів України з приводу внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України № 1359 від 16.12.2009 року «Про затвердження Порядку розрахунку обсягів компенсаційних виплат за пільгові перевезення залізничним транспортом окремих категорій громадян». Було запропоновано ввести персоніфікований облік громадян, для уникнення незаконного стягнення сум збитків за пільгове перевезення громадян з невідповідних місцевих бюджетів та можливого задвоєння сум, зазначених в облікових формах АТ «Українська залізниця».

Це пов’язано з тим, що органи місцевого самоврядування на законодавчому рівні не зобов’язані передбачати своїм рішенням видатки для усіх осіб та жителів усієї України, яким право на безкоштовний проїзд залізничним транспортом гарантоване державою. Вони мають робити це виключно з огляду на фінансову спроможність відповідного місцевого бюджету і виключно за громадян свого міста.

Нікопольська міська рада, як орган місцевого самоврядування, має єдиний адміністративний центр та сфера його діяльності закінчується межами міста Нікополя;

 

- до Великої Палати Верховного Суду з приводу надання роз`яснення щодо законності та обґрунтованості стягнення коштів з місцевого бюджету при наявності норми викладеної в Бюджетному Кодексі стосовно фінансування програм соціального захисту населення за рахунок коштів державного бюджету.

Дане звернення стосується Рішення Господарського суду Дніпропетровської області за позовом Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця" в особі Регіональної філії "Придніпровська залізниця" до управління соціальної політики Нікопольської міської ради про стягнення збитків за пільгове перевезення громадян за 2015 рік.

 Держава запровадила механізм компенсації пільгового проїзду шляхом виділення субвенції з державного бюджету, однак не виділила кошти на цей захід, у зв`язку з цим Нікопольська міська рада понесла збитки з власного бюджету (з коштів жителів міста Нікополь). Жодним нормативно-правовим документом не передбачено обов`язку місцевим бюджетом компенсувати пільги жителів інших територіальних громад;

 

- до Прем’єр-міністра України та Міністерства екології та природних ресурсів України стосовно виникнення складної ситуації у роботі Нікопольської компресорної станції та протифільтраційної завіси і необхідності фінансування з держбюджету поточних експлуатаційних заходів Нікопольського РУВР.

Як відомо,  роботи з втілення проекту «Реконструкція Нікопольської компресорної станції» знаходяться на завершальному етапі, але через недофінансування від замовника ДП «Одеська ОДБВО» у  2019 році      2480,681 тис. грн., генпідрядна організація ПП «Універсалгазбуд» призупинила виконання робіт, тоді як старе компресорне обладнання постійно виходить з ладу, потребує невідкладного фінансування ремонтно-експлуатаційних робіт, та не може повною мірою захистити приватні садиби ж/м Новопавлівка від підтоплення;

 

до Президента України, Прем’єр-міністра України, Міністерства енергетики та захисту довкілля України з приводу недопущення погіршення гідрогеологічної обстановки та підтоплення ґрунтовими водами житлового масиву Новопавлівка.

Нікопольська міська рада повторно звернулася з проханням виділити кошти з державного бюджету на завершення виконання робіт з «Реконструкції Нікопольської компресорної станції»;

 

-  до Голови Верховної Ради України, Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, Прем'єр-міністра України, Кабінету Міністрів України стосовно фінансового забезпечення потреб мешканців міста (недопущення обмеження доступу громадян України в медичному обслуговуванні, соціальному захисті та освіті). Було запропоновано збільшити субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2020 році.

Як депутат Нікопольської міської ради по територіальному виборчому округу № 13, кожен другий четвер місяця з 12.00 до 16.00 у Комунальному закладі «Нікопольська середня загальноосвітня школа I-II ступенів № 11»  здійснюю прийом громадян. 

Я постійно спілкуюся зі своїми виборцями, безпосередньо виїжджаю на округ, знайомлюся з проблемами та всіляко сприяю їх вирішенню. Я завжди відкритий до спілкування, так, якщо є нагальна потреба, цілодобово працює мій мобільний телефон. За рік до мене надійшло 210 письмових та усних звернень від мешканців округу.

У своїх зверненнях люди порушують питання різного характеру, зокрема, це відсипка доріг, обрізка дерев, заміна водогонів, а також ремонт покрівель та відмосток.  

За результатами звернень мешканців, за звітній період, виконані наступні роботи:

 1. Заміна водогону на вул. Грушко від вул. Херсонської до вул. Лапинської;
 2. заміна водогону на вул. Сагайдачного від вул. Котельникова до вул. Грушка;
 3. заміна водогону на пер. Менделєєва;
 4. поточний ремонт дороги на вул. Лапинській від вул. Котельникова до вул. Портової;
 5. поточний ремонт дороги по вул. Менделєєва;
 6. асфальтування частини вул. Мелітопольської від вул. Лапинської;
 7. поточний ремонт та заміна вуличного освітлення;
 8. прибирання Парку біля ЛДЦ на вул. Лапинській, 49;
 9. заміна шиферу та встановлення відмостки буд. № 24 по вул. Гагаріна;
 10. заміна шиферу та встановлення відмостки буд. № 16 по вул. Гагаріна;
 11. заміна шиферу та встановлення відмостки буд. № 7 по вул. Кармелюка;
 12. встановлення відмостки буд. № 18 по вул. Гагаріна;

Також вирішувалися питання стосовно соціального захисту населення, надання матеріальної допомоги громадянам та багато інших.

Підсумовуючи вищесказане зазначу, що не всі побажання та пропозиції вдалося виконати в силу різних обставин, в т.ч. недостатнього бюджетного фінансування, але моя депутатська діяльність спрямована на захист інтересів громадян, виконання доручень виборців, у межах депутатських повноважень, вивчення потреб територіальної громади. Я вважаю, що створення комфортних умов проживання людей - це основна мета в роботі депутата, і заради цієї мети я готов докласти всі свої зусилля, весь свій досвід та знання.

Read 268 times

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00