Новости Никополя, Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

  • font size decrease font size increase font size
  • Print
  • Email

Головний спеціаліст відділу бухгалтерської служби управління праці та соціального захисту населення (на час відсутності основного працівника)

Вимоги до претендентів: наявність повної вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста (економічна); стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3-х років; знання державної мови; володіння організаційними навичками, діловим етикетом; володіння комп’ютерною технікою на рівні впевненого користувача. Прийом документів до 15.02.2017 р.

Головний спеціаліст відділу охорони здоров’я

Вимоги до претендентів: наявність вищої освіти відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1-го року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3-х років; знання державної мови; володіння організаційними навичками, діловим етикетом; володіння комп’ютерною технікою на рівні впевненого користувача. Прийом документів до 15.02.2017 р.
Головний спеціаліст відділу з питань приватизації, оренди та майна комунальної власності управління комунального майна (на час відсутності основного працівника)

Вимоги до претендентів: наявність повної вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста (економічна, юридична); стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1-го року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3-х років; знання державної мови; володіння організаційними навичками, діловим етикетом; володіння комп’ютерною технікою на рівні впевненого користувача. Прийом документів до 24.02.2017 р.
Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії, такі документи: - заяву про участь у конкурсі; - заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;  - дві фотокартки розміром 4 х 6 см; - копію паспорта громадянина України; - копія ідентифікаційного коду; - копії документів про освіту; - копія трудової книжки; - декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції";  - копія військового квитка (у разі наявності); - довідку про допуск до державної таємниці (у разі наявності). При собі мати оригінали всіх документів.   Бажаючі прийняти участь у конкурсі, можуть звертатися до відділу кадрової роботи та документообігу Нікопольської міської ради за адресою: вул. Електрометалургів, буд.3, каб.27 тел.68-45-66. Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації.    Відділ кадрової роботи та документообігу  

Read 3397 times Last modified on Четвер, 28 листопада 2019 10:01

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00