Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Четвер, 28 березня 2019 15:33

Звіт про оцінку якості соціальних послуг Нікопольського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за 2018 р.

         З  метою організації комплексного надання якісних соціальних послуг громадянам похилого віку та інвалідам, у Нікопольському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) (далі – територіальний центр), створено  відділення:

-  соціальної допомоги вдома;

- денного перебування;

- соціальної реабілітації (тимчасового цілодобового перебування).

Протягом 2018 р. соціальні послуги у територіальному центрі отримали  852 особи (відділення соціальної допомоги вдома – 508 осіб,  відділення денного перебування – 324 особи, відділення соціальної реабілітації – 20 осіб).

         Управлінням соціальної політики Нікопольскої міської ради проведено оцінку якості соціальних послуг, наданих територіальним центром у 2018 р. Для оцінювання якості соціальних послуг застосовувались такі показники, як адресність та індивідуальний підхід, результативність, своєчасність, доступність та відкритість, зручність, повага до отримувача соціальних послуг, професійність.

За результатами проведенная оцінки якості соціальних послуг встановлено, що їх рівень відповідає державним стандартам та потребам отримувачів. Для проведення внутрішньої оцінки у 2018 р. територіальний центр застосовував методики опитування підопічних, співбесіди та аналіз звернень. Рішення щодо надання соціальних послуг громадянам приймалися своєчасно. Надання соціальних послуг здійснюється шляхом визначенням індивідуальних потреб отримувача соціальних послуг, встановлення групи рухової активності, змісту та обсягу соціальних послуг, складанням індивідуального плану. З кожним підопічним на підставі карти даних індивідуальних потреб та медичного висновку укладено відповідний договір про соціальне обслуговування. Виконуються усі передбачені договорами послуги.

Працівники територіального центру проводять оцінку своєї діяльності. Результати самооцінки обговорюються на нарадах. Згідно шкали оцінки якісних та кількісних показників соціальні послуги, що надаються територіальним центром відповідають рівню – «добре».

Територіальний центр розташовано в центрі міста із зручним транспортним сполученням. Приміщення обладнано пандусом та кнопкою виклику, що є необхідним для осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Житловий корпус розташований на земельній ділянці загальною площею 0,23 га. Вся зона надання послуги стаціонарного догляду розташована у приміщенні загальною площею 2284,0 кв. м., в якому знаходяться:

  • кімнати для проживання – 13;
  • кімнати для санітарно-гігієнічних процедур – 2 (ванна кімната, 2 туалетні кімнати);
  • кімната для прийому їжі – 1;
  • кухня – 1;
  • кімната для дозвілля – 2;
  • кімната для персоналу – 1;
  • кімната медичної сестри – 1;
  • кімната для зберігання матеріальних цінностей – 1.

Приміщення забезпечене гарячим і холодним водопостачанням, освітленням, газовим опаленням, засобами технічної реабілітації, автотранспортом.

Спеціалістами управління соціальної політики Нікопольської міської ради здійснюється постійне спостереження за процесом надання соціальних послуг, шляхом надання методичних рекомендацій, участі у комісіях, своєчасного розгляду звернень та скарг, дотримання вимог документообігу.

Додаток 1

 

Інформація

про стан проведення оцінки якості надання соціальних послуг Нікопольським територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у 2018 році.

 

Повна назва територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

Дата та № наказу про проведення внутрішньої оцінки якості надання соціальних послуг

Результат проведення оцінки якості послуги

Вжиті заходи (короткий зміст)

Дата та № наказу про проведення зовнішньої оцінки якості надання соціальних послуг

Результат проведення оцінки якості послуги

Вжиті заходи (короткий зміст)

1

2

3

4

5

6

7

 

 

Нікопольський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

 

 

 

 

31.10.2018 р. за

№215/1

 

 

 

 

Добре

 

Проведена нарада з парцівниками територіального центру з метою оприлюднення результатів проведення моніторингу та внутрішньої оцінки якості соціальних послуг

 

 

 

 

19.11.2018 р. за

№18-39-У

 

 

 

 

Добре

1. Надано рекомендації територіальному центру для   покращення організації роботи;

 

2. Оприлюднені результати проведення зовнішньої оцінки на офіційному сайті Нікопольської міської ради та інформаційних стендах управління;

 

Read 1667 times

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00