Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

П'ятниця, 29 травня 2020 14:04

ЗВІТ ПРО ОЦНКУ ЯКОСТІ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ Нікопольського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за 2019 р.

З  метою організації комплексного надання якісних соціальних послуг громадянам похилого віку, особам з інвалідністю та особам, які потребують стороннього догляду та допомоги, у Нікопольському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) (далі – територіальний центр), створено  відділення: соціальної допомоги вдома, денного перебування, соціальної реабілітації (тимчасового цілодобового перебування).

Протягом 2019 р. соціальні послуги у територіальному центрі отримали:

- відділення допомоги вдома 620 осіб (надано  126 612 соціальних  послуг);

- відділення денного перебування 414 осіб;

- відділення соціальної реабілітації  31 особа.

 З метою поліпшення транспортної доступності й допомоги особам із обмеженими фізичними можливостями та дітей з інвалідністю, у перевезенні спеціально обладнаним транспортом до об’єктів  соціальної інфраструктури, з вересня 2019 р. організована робота служби «Соціальне таксі», за якою надано  444 транспортні послуги 183 особам.  Придбані пандус телескопічний,  мобільний гусеничний сходолаз (сходовий транспортер) для зручності надання послуги маломобільним групам населення. При територіальному центрі організовано громадські роботи з надання соціальної послуги по супроводу осіб з інвалідністю 1 гр. по зору. 

При територіальному центрі працює пункт прокату засобів реабілітації та предметів догляду за інвалідами (палиці, милиці, інвалідні візки). Протягом 2019 р. з пункту прокату видано 87 засобів реабілітації.

Відповідно до затверджених заходів до Програми соціального захисту населення міста Нікополя 2016 - 2019 р. «Турбота», територіальним центром було організовано надання 1204  безкоштовних гарячих обідів особам без постійного місця проживання у пунктах обігріву.  

Управлінням соціальної політики Нікопольської міської ради проведено оцінку якості соціальних послуг, наданих територіальним центром за 2019 р. Для оцінювання якості соціальних послуг застосовувались такі показники, як адресність та індивідуальний підхід, результативність, своєчасність, доступність та відкритість, зручність, повага до отримувача соціальних послуг, професійність.

За результатами проведенная оцінки якості соціальних послуг встановлено, що їх рівень відповідає державним стандартам та потребам отримувачів. Для проведення внутрішньої оцінки у 2019 р. територіальний центр застосовував методики опитування підопічних, співбесіди та аналіз звернень. Рішення щодо надання соціальних послуг громадянам приймалися своєчасно. Надання соціальних послуг здійснюється шляхом визначенням індивідуальних потреб отримувача соціальних послуг, встановлення групи рухової активності, змісту та обсягу соціальних послуг, складанням індивідуального плану. З кожним підопічним на підставі карти даних індивідуальних потреб та медичного висновку укладено відповідний договір про соціальне обслуговування. Виконуються усі передбачені договорами послуги.

Працівники територіального центру регулярно проводять оцінку своєї діяльності. Результати самооцінки обговорюються на нарадах. Згідно шкали оцінки якісних та кількісних показників соціальні послуги, що надаються територіальним центром відповідають рівню – «добре».

Територіальний центр розташовано в центрі міста із зручним транспортним сполученням. Приміщення обладнано пандусом та кнопкою виклику, що є необхідним для осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Житловий корпус розташований на земельній ділянці загальною площею 0,23 га. Вся зона надання послуги стаціонарного догляду розташована у приміщенні загальною площею 2284,0 кв. м., в якому знаходяться:

  • кімнати для проживання – 13;
  • кімнати для санітарно-гігієнічних процедур – 2 (ванна кімната, 2 туалетні кімнати);
  • кімната для прийому їжі – 1;
  • кухня – 1;
  • кімната для дозвілля – 2;
  • кімната для персоналу – 1;
  • кімната медичної сестри – 1;
  • кімната для зберігання матеріальних цінностей – 1.

Приміщення забезпечене гарячим і холодним водопостачанням, освітленням, газовим опаленням, засобами технічної реабілітації, автотранспортом.

Спеціалістами управління соціальної політики Нікопольської міської ради здійснюється постійне спостереження за процесом надання соціальних послуг, шляхом надання методичних рекомендацій, участі у комісіях, своєчасного розгляду звернень та скарг, дотримання вимог документообігу.

 

Начальник управління   О.П. Полянська

Read 1671 times

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00