Print this page

ПРИЙОМ ГРОМАДЯНПОНЕДІЛОК: з 9-30 до 12-00

з ВІВТОРКА по ЧЕТВЕР: з 9-00 до 12-00


Для замовлення архівних довідок необхідні такі документи:

паспорт (оригінал + копія)

трудова книжка (оригінал + копія)Вимоги  до кореспонденції, що надсилається електронною поштою:


  • обов'язкове зазначення прізвища, імені та по-батькові заявника, а також домашньої адреси та номеру контактного телефону заявника (у разі невиконання цих умов, заяви розглядатися не будуть);
  • повне та чітке викладення суті питання;
  • додатки з копіями документів надсилати у вкладених окремих файлах.

Доводимо до відома користувачів 


Що згідно Указу Президента України №133/2017 заблоковано доступ до ресурсів mail.ru, yandex.ru та інші.

У зв‘язку з цим архівний відділ Нікопольської міської ради не відповідатиме на листи, які надходитимуть  із поштових скриньок, заблокованих сервісів!!!


ФОРМА ЕЛЕКТРОННОЇ ЗАЯВИ

 

 До уваги громадян!


Відповідно до ст.2 Закону України «Про доступ до публічної інформації» цей Закон не поширюється на відносини у сфері звернень громадян, які регулюються спеціальним законом. 


Відносини у сферах архівної справи та доступу до архівної інформації регулюються спеціальним Законом України «Про Національний архівний фонд та архівні установи», тому звернення щодо надання копій, витягів, довідок за документами архіву розглядаються у строки, передбачені Законом України «Про звернення громадян». 


Таким чином, для отримання довідок, копій, витягів на основі архівних документів необхідно заповнити бланк на виконання запиту, розміщений у рубриці «Звернення громадян».Для замовлення архівних довідок  для перерахунку пенсії необхідно мати:


  • паспорт (оригінал + копію)
  • трудову книжку (оригінал + копію)
  • роздруківку про стаж та заробітну плату, що включені до пенсійної справи

(видається у відділі звернення громадян Пенсійного Фонду у м. Нікополі за адресою: пр. Трубників, 11б, другий поверх, кімната № 201)