П'ятниця, 02 лютого 2018 17:01
Шановні керівники ОСББ!
6 лютого 2018 року о 16-00 у залі засідань на VI поверсі міської ради відбудеться нарада з головами та керівниками ОСББ стосовно газо- та електропостачання будинків ОСББ.
6 лютого 2018 року о 16-00 у залі засідань на VI поверсі міської ради відбудеться нарада з головами та керівниками ОСББ стосовно газо- та електропостачання будинків ОСББ.

|