Шановні нікопольці, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування!
Прийміть щирі вітання з Днем місцевого самоврядування – державним святом, що підкреслює велику значимість існування цього важливого інституту місцевої демократії!
Діяльність міської ради є відкритою, прозорою та спрямованою на задоволення життєвих потреб мешканців Нікополя. Нині на порядку денному ще багато питань, розв’язання яких дасть можливість Нікопольщині розвиватися стабільно, впевнено дивитися в майбутнє. Визначну роль у вирішенні життєво важливих для нікопольців питань відіграють саме органи місцевого самоврядування.
Впевнений в тому, що подальший розвиток та вдосконалення місцевого самоврядування буде запорукою збереження миру і злагоди в суспільстві, суттєвим стимулом для економічного зростання, досягненням нових здобутків на ниві зміцнення Української державності.
Нехай же це свято додасть усім нам єдності й впевненості в тому, що лише спільними зусиллями ми перетворимо рідну Україну в успішну європейську державу.
З нагоди професійного свята прийміть слова вдячності за вашу натхненну працю на благо розвитку нашого міста.
Щастя вам, добробуту та миру!
З повагою, міський голова Андрій ФІСАК









