1 winter
01 / 01

1 winter

Corporate Template

Read More
Середа, 13 грудня 2023 10:22

Шотландське місто Перт розпочало процес побратимства з українським містом Нікополь

Цього тижня голова ради міста Перт-і-Кінросс Ксандер МакДейд оголосив про підписання листа про наміри щодо співпраці та розвитку дружніх відносин між містами Перт і Нікополь. Цю новину на своєму сайті оприлюднила газета «Daily Record» 6 грудня.
На знак визнання зв’язків між двома містами депутат обласної ради Перт-і-Кінросс Стівен Карр передав Нікопольській територіальній громаді шотландський куіх (чашу дружби).
Депутат Стівен Карр зазначив:
– У мене була дуже конструктивна зустріч з посадовими особами місцевого самоврядування Нікополя і я впевнений, що це партнерство не тільки буде демонструвати нашу підтримку Україні, воно забезпечить корисні зв’язки і можливість для обміну досвідом між нашими містами.
Олександр Саюк висловив свою вдячність жителям міста Перт-і-Кінросс за прихисток і допомогу, надану українцям, та регулярне надсилання в Україну гуманітарних вантажів.
Також міський голова Нікополя зазначив:
– Угода про партнерство між містами Перт і Нікополь має визначити наше взаємне прагнення щодо розвитку активних і змістовних відносин між нашими мешканцями, підприємствами та громадськими організаціями.
Read 723 times

Ми у соц-мережах

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00