Відкриті бігові тренування в Нікополі
З 15 квітня в нашому місті розпочинаються безкоштовні відкриті бігові тренування «Open Run Day» в рамках підготовки до третього «INTERPIPE Dnipro Half Marathon».
Це бігове свято вже стало традиційним і об’єднує тисячі спортсменів не тільки Дніпра, а й нашої області, України та багатьох країн світу в цілому. Для того, аби всі охочі змогли якнайкраще підготуватись до майбутнього старту, в чотирьох містах Дніпропетровської області – в Дніпрі, Кам’янському, Новомосковську та Нікополі, пройдуть відкриті бігові тренування. В програмі заплановано по 4 тренування «Open Run Day» та один тестовий забіг «Long Training» (5, 10 та 15км). Розклад тренувань в Нікополі:
- «Open Run Day №1» - 15.04.2018;
- «Open Run Day №2» - 22.04.2018;
- Тестовий забіг «Long Training» - 29.04.2018;
- «Open Run Day №3» - 06.05.2018;
- «Open Run Day №4» - 12.05.2018;
Перше тренування в нашому місті відбудеться вже 15 квітня, в парку Перемоги. Всі бажаючі, незалежно від рівня фізичної підготовки можуть долучитись до цих занять, отримати корисні знання та заряд бадьорості і здоров’я. Тож, неділя 15 квітня, парк Перемоги – перше відкрите бігове тренування «Open Run Day», початок о 09:00!
3rd «INTERPIPE Dnipro Half Marathon» - дніпровський півмарфон, що вже став традицією міста та його мешканців. Цього року організатори заходу компанія «Run Ukraine» очікує більше 3500 учасників та 10000 глядачів, не лише з України, а й з закордону.









