1 winter
01 / 01

1 winter

Corporate Template

Read More
Неділя, 17 вересня 2023 10:04

За останні тижні Нікополь відвідали журналісти Newsweek Romania (Румунія), Getty Images (США), телеканалів Інтер та СТБ

Щотижня журналісти українських та закордонних медіа бувають у Нікополі. Вони спілкуються з мешканцями міста, представниками влади, знімають сюжети на місцях, що зазнали руйнувань внаслідок ворожих обстрілів.
Співпраця міської влади з представниками ЗМІ важлива та необхідна, щоб люди з різних куточків України та світу дізнавались про важку буденність міста, про те, як живе Нікополь під майже щоденними ворожими обстрілами, що думають і відчувають його жителі.
За останні тижні Нікополь відвідали журналісти Newsweek Romania (Румунія), Getty Images (США), телеканалів Інтер та СТБ.
Знімальні групи поспілкувалися з місцевими мешканцями, побували на місцях обстрілів, взяли коментарі в очевидців ворожих атак, побували в тимчасових укриттях закладів освіти міста.
Також медійники спілкувались з секретарем міської ради Іваном Базилюком. У коментарі він розповів їм, що останні тижні для нашого міста були важкими. Складна безпекова ситуація є і залишається головною нашою проблемою. Ворог обстрілює мирний Нікополь з важкої та реактивної артилерії, застосовує БПЛА. На жаль, внаслідок цього є поранені та руйнування.
Неодноразово у коментарях журналістам міський голова Олександр Саюк наголошував, влада постійно працює, щоб міські служби навіть попри складнощі виконували свої завдання. У Нікополі залишилось багато людей, багато також повертаються додому. Тому важливо продовжувати, наскільки це можливо, забезпечувати їм комфортні умови проживання.
Навіть попри щоденні ворожі обстріли життя у Нікополі не зупиняється, місто працює. Все завдяки чіткому алгоритму дій влади, незламному духу й витримці людей, які вірять, мирне життя неодмінно повернеться до нашого міста та України!
Read 47 times

Ми у соц-мережах

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00